1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę o wyjaśnienie
kama

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 31720

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-24, 13:19   Temat: Proszę o wyjaśnienie
kset79,
odezwij się?mama bardzo bólowa?nadal wymiotuje?
uściski
  Temat: Proszę o wyjaśnienie
kama

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 31720

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-17, 20:47   Temat: Proszę o wyjaśnienie
kset79,
pewnie chcą sprawdzić czy nie ma przerzutów,czy nic złego się nie dzieje
ja niedawno też to przechodziła,tyle,że u mamy tk nie dało jednoznacznej odpowiedzi i miała jeszcze robione MR
na szczęście nie ma meta,u was też będzie ok
rozumiem twoje zdenerwowanie,ale trzeba to przeżyć
ściskam mocno i serdecznie
trzymam kciuki
  Temat: Proszę o wyjaśnienie
kama

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 31720

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-17, 20:29   Temat: Proszę o wyjaśnienie
kset79,
zastanawiam się dlaczego nie robią tk głowy,tylko zwykłe przeswietlenie
czy lekarze wyjaśniali dlaczego tak robią?
ściskam serdecznie
  Temat: Proszę o wyjaśnienie
kama

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 31720

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-15, 23:08   Temat: Proszę o wyjaśnienie
odezwij się jak mama się czuje po kolejnej chemii,no i jak twoje zdrówko
a co do obawy o przerzuty to niestety my onkologiczni tak mamy,każdy ból wzmaga w nas tą obawę
raczydło juz zawsze pozostanie w naszej podswiadomości,przykre,ale prawdziwe
uściski dla ciebie i mamusi
jesteście bardzo dzielne
  Temat: Proszę o wyjaśnienie
kama

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 31720

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-01, 20:46   Temat: Proszę o wyjaśnienie
kset79,
widzę,że jesteś,jak mamusia? no i co u ciebie?wiem,że ci ciężko,ale na pewno dasz radę
wkrótce rtg zobaczysz,że będzie poprawa
ściskam serdecznie
  Temat: Proszę o wyjaśnienie
kama

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 31720

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-19, 19:09   Temat: Proszę o wyjaśnienie
kset
kochana moja,musisz mieć nadzieję na poprawę,nie czas na czarne scenariusze,twoja mama wychodzi do ludzi,umiesz ją do tego zmotywować,moja niestety nie chce nigdzie iść czy pojechać
rak nie tylko knuje w organizmach naszych bliskich,ale także w psychice chorych i w nas rodzinach
ściskam serdecznie
  Temat: Proszę o wyjaśnienie
kama

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 31720

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-14, 17:23   Temat: Proszę o wyjaśnienie
kset
myślę,że mama powinna jeść to na co ma ochotę,oczywiście ryba morska jest zdrowa,ale jeśli mama nie chce to nie ma sensu jej zmuszać,jeśli nie lubi gotowanej możesz ją zrobić w folii w piekarniku,dorzuć też trochę warzyw,naprawde pyszne
dobrze,że mamusia ma chęć do wychodzenia z domu,moja wczoraj wyszła ze szpitala,czuje się dobrze,nie brała chemii,rokowania ma niezłe,a na moje pytanie co będzie jutro robić,odpowiedziała:będe leżeć,a do czasu choroby była jak bomba energii,kilka kilometrów dziennie z "kijkami"
muszę ją zmotywować,ale jeszcze nie wiem jak
ściskam serdecznie
  Temat: Proszę o wyjaśnienie
kama

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 31720

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-07, 19:47   Temat: Proszę o wyjaśnienie
kset
masz racje dasz radę i życzę z całego serca żeby mamusia nie cierpiała,dobrze ,że będziesz miała wsparcie z hospicjum i oby jak najpóźniej było potrzebne
ściskam cieplutko
  Temat: Proszę o wyjaśnienie
kama

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 31720

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-06, 13:18   Temat: Proszę o wyjaśnienie
nie daj się pozbyć
ja dzięki temu forum zyskałam pewność siebie i chyba mam jakąś determinacje w oczach i w głosie,bo jak na razie udaje mi się załatwić wszystko co trzeba,nie daj się spławić
ściskam
  Temat: Proszę o wyjaśnienie
kama

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 31720

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-22, 20:35   Temat: Proszę o wyjaśnienie
kset79
bądź dzielna....
a strach towarzyszy nam wszystkim,a pewnie najbardziej chorym
wiesz niedawno przeczytałam post chorego na raka,że on lubi swojego skorupiaka,bo przynajmniej ma czas uporządkować swoje sprawy.....,gdyby umarł nagle nie miałby takiej szansy,myślę,że to działa w obie strony i powinniśmy tak myśleć
kochana -twoja mama jest obok ciebie,cieszcie się każdą chwilą,opiekuj się nią jak możesz najlepiej
ściskam cieplutko
  Temat: Proszę o wyjaśnienie
kama

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 31720

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-16, 15:19   Temat: Proszę o wyjaśnienie
trudno radzić cokolwiek bo sama jeszcze nie ogarniam choroby mamy,ale na szczęście mamy to forum,jestem tu od 2 dni,a bardzo mi pomogliście,dlatego radze wpadaj tu często,otrzymasz wsparcie i odpowiedzi na nurtujące cię pytania
pozdrawiam cieplutko
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group