1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: mięsak ból biodra
kangur_2007

Odpowiedzi: 1317
Wyświetleń: 372763

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2009-11-08, 12:12   Temat: mięsak ból biodra
Zufed:

Zosia Bluszcz jakiś czas temu ci napisala, jak wygląda gdzie indziej leczenie mięsaków, i dlaczego są do tego potrzebne wielodyscyplinarne zespoły zajmujące się w zasadzie tylko mięsakami. Ty jej na to, że przeczytalaś z zainteresowaniem. No dobrze, przeczytałaś, i co dalej? Wyciągnęłaś jakie kokretne wnioski?

Tu gdzie mieszkam, jest powszechnie przyjęte w medycynie wykładanie kawy na lawę. Chociaż ja nie jestem lekarzem a ty nie jesteś moją pacjentką, to ja ci taką kawę na ławę wyłożę:


Albo twoim przypadkiem zajmie zajmie się od zaraz taki wielodyscyplinarny zespół od mięsaków, albo przypłacisz bezczynność życiem.

Takich zespołów w Polsce nie ma i długo jeszcze nie będzie - nieważne z jakich powodow, ponieważ jakie by te powody nie były, to dywagacje na temat jak takie zespoły tworzyć i kto ma za nie placić będą trwać jeszcze długo, kiedy ciebie już nie będzie.

Najbliższy zespół od mięsaków masz w londyńskim Royal Marsden, wszystkie namiary były podane w wątku sarcoma-ASPS (przypadek Ani Hermanowicz), m.in. mój post z 6 lipca 2009. Nie kosztuje cię nic zwrócenie się tam z zapytaniem, czy byliby skłonni zająć się twoim przypadkiem. Wielka Brytania jest w Unii, Royal Marsden otrzymuje unijne fundusze badawcze. Najgorsze co może się tam stać - odmowa - nie będzie gorsze od tego co ci się stanie w Polsce.


Ocknij się i rób coś.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group