1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wewnątrzwatrobowy rak przewodów żółciowych
karalajna

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 15808

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-12-19, 01:52   Temat: wewnątrzwatrobowy rak przewodów żółciowych
To zupełnie jak z Moją Mamusią, ten sam rodzaj raka, 3 tygodnie życia od diagnozy. Bardzo mi przykro, wiem jak to boli.
  Temat: wewnątrzwatrobowy rak przewodów żółciowych
karalajna

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 15808

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-11-23, 16:32   Temat: wewnątrzwatrobowy rak przewodów żółciowych
Niestety umiejętności naszych lekarzy przy protezowaniu dróg żółciowych (przy całym wielkim szacunku dla tego zawodu), nie zawsze są na najwyższym poziomie. Moja mama też przyszła do szpitala w bardzo dobrym stanie, trzy razy powtarzano ERCP i wymieniano protezy, aż wreszcie nie wytrzymała tego i zmarła. Protezy plastikowe (które są tanie) wymieniano na samorozprężalne (o wiele droższe), ale już było dla mojej mamy za późno. Trzymam kciuki, aby w przypadku Twojej Mamy się ostatecznie udało. Jeśli chce walczyć i poddać się leczeniu żeby być w Wami jak najdłużej, to moim zdaniem dobra decyzja. Bez leczenia to może być kwestia kilku tygodni, tak szybko ten rodzaj raka wykańcza. Moja mama też miała spuchnięte nogi, podobno to przez przerzuty na wątrobie i jak twierdzili lekarze ,,ścinanie się białka". Pomagała transfuzja krwi.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group