1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór złośliwy wątroby?
karol2012

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 13294

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-06-30, 21:32   Temat: Nowotwór złośliwy wątroby?
odrobina słońca na tym rakowym łez padole..
  Temat: Nowotwór złośliwy wątroby?
karol2012

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 13294

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-05-16, 18:30   Temat: Nowotwór złośliwy wątroby?
Koniecznie AFP, jak przed chwilą radziłem na forum innej osobie.
Jesteś dziewczyno na początku trudnej drogi, sam pamiętam to 10 lat temu, jakie przerażenie zrobiło na mnie podobne jak Twoje USG , a na pocieszenie Ci powiem mój miał 18,7 cm i jak widzisz zaliczyłem 10 lat życia.
Jesteś w zasadzie bez wyjścia w pozytywnym słowa znaczeniu, dałaś słowo dziecku, że będziesz długo żyć. A jako odpowiedzialna osoba musisz to spełnić, dzieci nie wybaczają
kłamstwa. Nie zmieniaj nic w swoim życiu, stawiaj odważnie cele np. muszę dziecko doprawadzić do matury, bo inaczej nie da rady w życiu, później przesuniesz to o wyższą uczelnię. Takie cele zmuszają naszą podświadomość o dodatkowy element walki.
Rak wymaga awaryjnego planu działania, ale musi to być wyczerpujacy i skuteczna w miarę plan.
Rak nie zabija wbrew pozorom znienacka a konsekwentnie i narastajaca, trzeba mu ta jego drogę przerwać, lub conajmniej skutecznie opóźnić.
Zadania na dziś TK jak najszybciej a po nim dobry chirurg i ocena czy zmiany te są operacyjne, nawet wtedy gdy nie jest to rak wątroby...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group