1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: marcelina007 - komentarze
karolinainka

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 24925

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-10-28, 20:09   Temat: marcelina007 - komentarze
marcelina007 Bardzo mi przykro, że masz to świnstwo i że trafiłas na niezbyt kompetetnego lekarza. Niestety czasu nie możemy cofnąc, a szkoda.. Jestem z Tobą, nie wiem za wiele o tej chorobie, ale wiem,że masz prawo byc rozgoryczona i przestraszona, pomodlę się.


Co do diety, mój ojczym jest chory na nowotwór jasnokomórkowy prawej nerki z licznymi przerzutami do płuc, sporo czytałam na temat diety, bo lekarze nie byli zbyt optymistycznie nastewieni co do rokowan, a w akcie desperacji człowiek chwyta się wszystkiego. Nie jestem jakas szamanką, ale bardzo zainteresowałam się tym tematem i najlepsze w profilaktyce nowotworowej to przede wszystkim warzywa o intensywnej barwie np. brokuły, pomidory, buraki, a także marchew. Ograniczenie ilosci miesa czerwonego i wieprzowego, a takze bialej maki, drozdzy i cukrow. Bardzo korzystnie jest jesc kasze np. gryczana. Również różne ziółka ale to juz zależne od typu nowotworu, i muszą byc skonsultowane z lekarzem . Wyczytałam na internecie , że na podział komórek czerniaka u
mysz z przeszczepionym ludzkim guzem zmiany zmniejszały się o połowe po podawaniu kwiatu hibiskusa. Taka herbatka z tego kwiatka dostepna jest w sklepach ze zdrowa zywnoscia.

[ Dodano: 2014-10-28, 20:11 ]
dodatkowo zaleca się jedzenie minimum jednego jabłka dziennie łącznie z pestkami, albo ze wsyztskim co jestesmy w stanie pogryzc. najlepsze byłby warzywa i owoce ekologiczne. owoce jemy do południa.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group