1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
kasia123m

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 29026

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-02, 15:47   Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
MOnika bardzo mi przykro...nie wiem czy mnie pamietasz...moja mama miala isc na te naswietlania na 6 tyg od lutego.Pytalam Ci sie dlatego jak tata.Moja mama zmarla 4 dni po Twoim tacie.Dziekuje tylko Bogu ze sie niemeczyla bo stalo sie to we snie.Ale w niedziele wieczor bardzo ciezko jej sie juz oddychalo..zaflegmiona byla totalnie.Okropne to chorobsko...A wnusie to on teraz widzi z gory...i bedzie z nia gdy bedzie konczyc roczek,dwa itd.Wazne ze juz nie cierpi...trzymaj sie cieplutko...
  Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
kasia123m

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 29026

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-12, 20:28   Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
Anelia tzn ze sie rozsialo?ze go oslabilo> bardziej bolalo?mam metlik...czy komus wogole pomogly nasiwetlnia...u nas pewnie jutro albo pojutrze zapadna decyzje co dalej....musze wiedziec na co sie godzic
  Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
kasia123m

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 29026

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-12, 12:01   Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
ale jak wychodzil z tego sanatorium to wtedy sprawdzali czy te naswietlania cos daly?byla po nich poprawa tak?ja wiem ze u kazdego chorego jest inaczej ale chcialabym wiedziec czy jest szansa ze naswietlania pomoga...
  Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
kasia123m

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 29026

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-11, 12:16   Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
ale wogole po tych naswietlaniach tomograf mial?sprawdzili czy to cos dalo?my idziemy w poniedzialek i zapadnie decyzja..czy lampy czy dalej chemia...czy jedno i drugie...mama coraz gorzej..niestety...
napisz czy atta mial wogole jakies badania kontrolne czy to leczenie dalo jakis rezultat..te lampy...nienawidze tej choroby
  Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
kasia123m

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 29026

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-21, 12:56   Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
oj..trzymam kciuki za tate..tyle tygodni sie meczyl wiec to niemoze isc na marne..bedzie dobrze!!!trzymam kciuki....

[ Dodano: 2012-01-21, 12:57 ]
przepraszam bo az sie zdenerwowalam jak to przeczytalam bo wlasnie mialam do Ciebie dzis wieczorem pisac aby zapytac jak rezultat naswietlania..bo moja mama nadal nie chce
  Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
kasia123m

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 29026

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-25, 19:53   Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
Moniko jak sie czuje tata?ma tam byc 7 tyg?
moja mama ma miec takie laczone leczenie w lutym i sie boi...
jak tata to znosi....na naswietlania a miedzyczasie chemie?ma przepustki na weekend?bardzo go to osłabia?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group