1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mój Tata i ja
kasztanka

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 16984

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-07-29, 15:06   Temat: Mój Tata i ja
duzo sił!!
tata bedzie wiedział co to za zabieg Mu zrobią? Dla wielu ludzi to jest szok i trudno im sie pogodzić z takim rozwiązaniem mimo ze czesto jest konieczne.
  Temat: Mój Tata i ja
kasztanka

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 16984

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-07-23, 13:35   Temat: Mój Tata i ja
a co znaczy mega zmiana? mój ojciec miała zmianę tylko 8 mm... a w kolonoskopi ocenili na 4-5 mm

zycze duzo sił w walce bo bedzie Wam jej bardzo dużo potrzebnej.
  Temat: Mój Tata i ja
kasztanka

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 16984

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-07-23, 12:29   Temat: Mój Tata i ja
uważam ze tata ma prawo wiedzieć
bo bedziesz podawac kolejne tabletki, plastry, morfine i mówić wszystko bedzie dobrze i próbowac się uśmiechać?? chory nie chce byc oszukiwany.

2 tyg? czy to długo? nie mieliście kolonoskopi wykonanej, nie było operacji, nie było diagnozy, na PET nie wysyłaja ludzi z "ulicy" bo ktoś tak chce...
przykre to co pisze ale prawdziwe!

[ Dodano: 2014-07-23, 12:30 ]
a i uważam ze ciężar przede wszytskim dzwiga chory, opieka nad chorym to już całkiem coś innego
  Temat: Mój Tata i ja
kasztanka

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 16984

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-07-22, 14:43   Temat: Mój Tata i ja
gosia - dużo dużo sił,
a jakie macie możliwości w szpitalu? przecież nie wiecie jaki to radzaj nowotworu?
  Temat: Mój Tata i ja
kasztanka

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 16984

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-07-17, 12:55   Temat: Mój Tata i ja
To juz Wasza decyzja czy powiecie i kiedy, ważne żeby wiedział z czym ma walczyć i jak mocno.
Mój wywalczył 23 lata a teraz czekamy na ostateczne potwierdzenie co się da zrobić po wznowie.

Ważne ze masz lekarza dostępnego 24/24 to duże ułatwienie.

[ Dodano: 2014-07-17, 12:57 ]
Bez histpatu to nawet cięzko zaproponowac jakieś leczenie.
  Temat: Mój Tata i ja
kasztanka

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 16984

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-07-17, 12:32   Temat: Mój Tata i ja
To lekarz nie poinformował taty o stanie zdrowia? I to Ty/rodzina macie Mu powiedzieć?
A z drugiej strony jak lekarz mogł tak powiedzieć skoro nie ma postawionej ostatecznej diagnozy?
Trzymajcie się dzielnie.
  Temat: Mój Tata i ja
kasztanka

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 16984

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-07-16, 22:40   Temat: Mój Tata i ja
gosia - napisałam jedynie co mój tata by wówczas powiedział, wiedząc ze jest inna możliwość, bo sam doskonale wie co znaczy leżec w szpitalu, w zeszłym roku spędził tam 4,5 miesiąca.

A co lekarze mówia na szybkie chudnięcie i krew w stolcu? to chyba jest powód aby dac skierowanie na kolonoskopie. Z doświadczeń jakie ja mam to w mojej rodzinie było najpierw jelito a następnie watroba. Tata tez bardzo chudł. 14 kg na miesiąc ale bardzo szybko dostał skierowanie na kolonoskopie (tata 23 lata temu miał pierwszego rana z chemioterapią) i po wyniku dostał kolejne skierowanie na kolejna kolonoskopię i to wszystko wciągu 3 tyg i badanie też było praktycznie natychmiast i wszystko na NFZ.

Jesli masz mozliwość podejśc do innej poradni to trzeba z tego skorzystac, nie jest wymagane skierowanie i u nas nie ma rejestracji na termin kiedy chcesz to przychodzisz.
  Temat: Mój Tata i ja
kasztanka

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 16984

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-07-16, 21:40   Temat: Mój Tata i ja
Teraz najważniejsze jest zmniejszenie cierpienia. Nie odpowiada ten onkolog idę do następnego. A skoro robicie wszystko prywatnie to trzeba poszukac takiego który jest w szpitalu wysoko postawiony. Zastanawia mnie dlaczego nie macie zrobionej kolonoskopi i KT?
A i kładzenie taty w szpitalu - nie wiem czy to dobry pomysł, mój by stwierdził ze chcemy sie pozbyć problemu bo diagnozować można przez rózne badania w poradni.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group