1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: pytanie do nie wiem kogo
klikers

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 18208

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-06-10, 11:05   Temat: pytanie do nie wiem kogo
mam linka: http://www.youtube.com/watch?v=N8Hsq4Sgack

to kto mnie znajdzie ?:)

[ Dodano: 2012-06-11, 01:47 ]
Poczytałem ta pielgrzymka ma 475 km wg źródła http://wapm.pl/portal/ind...=1&limitstart=2
:mrgreen: No nie wiem czy moje nogi to wytrzymają ale jak by ktoś szedł to chętnie się przekonam choć i tak polecam WAPM i gr zieloną która liczy ponad 500 osób :mrgreen:
Plamiasta jak byś planowała iść to daj znać tylko w miarę wcześnie bym wolne se załatwił w pracy :)
  Temat: pytanie do nie wiem kogo
klikers

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 18208

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-06-09, 18:28   Temat: pytanie do nie wiem kogo
A jak bym się wybrał to idziesz ? :mrgreen: Tylko czy dołącza Wasza do WAPM czy PPW WAPM- Warszawaska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna, PPW- Piesza Pielgrzymka Warszawska. PPW nie polecam są bardziej spartańskie warunki, nie dają obiadków, i za szklankę ciepłej wody liczą sobie w WAPM to wszystko plus wiele innych masz za free no i trasa inna, WAPM ma mniej więcej równe odcinki a PPW pierwszego dnia robi prawie 60 km i z każdym dniem mniej :) Trzymaj filmik z tej na której byłem, zaznaczam jestem też na filmie w paru momentach znajdź mnie :mrgreen:

[ Dodano: 2012-06-09, 18:46 ]
hmm i nie wkleiłem w końcu, muszę odnaleźć ten właściwy :lol:
  Temat: pytanie do nie wiem kogo
klikers

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 18208

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-06-08, 23:10   Temat: pytanie do nie wiem kogo
plamiasta napisał/a:
ja kiedyś chciałam iśc na najdłuższą w Polsce pielgrzymkę Gołdap Częstochowa ale niestety nie pozwoliły mi obowiązki rodzinne. Ty z jakiego miejsca startujesz?


Z Warszawy z pl.Zamkowego z grupą zieloną WAPM :) Gorąco polecam tą grupę, świetna grupa muzyczna, młody i przezabawny ks przewodnik i w ogóle ta atmosfera :in_love: nie wiem ile idzie tamta pielgrzymka ale ta startuje 5 sierpnia i dociera na Jasną Górę 14 sierpnia więc trochę też trwa, choć żal mi było jak się kończyła :roll: Tylko wygodne obuwie polecam bo ja dostałem zapalenia ścięgna achillesa co prawda dotarłem sam o własnych siłach ale ze łzami w oczach, no i maść alantan bo idzie się pozacierać jak 40 ww garbus :mrgreen:
  Temat: pytanie do nie wiem kogo
klikers

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 18208

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-06-06, 19:49   Temat: pytanie do nie wiem kogo
Gazda napisał/a:
Ja bym się zabezpieczył siedząc w cieniu i pijąc zimne piwo, a pielgrzymkę chętnie bym obserwował za pomocą "Błękitnego" na TVN 24.


hehe jest to pewien sposób ale wolę nieco bardziej aktywny udział :)

[ Dodano: 2012-06-06, 19:51 ]
niki napisał/a:
krem z filtrem +50, czapka z daszkiem i cienka koszula z długim rękawem
tak mozesz iść


Dzięki, zastanawiam się tylko czy przy takich temperaturach będzie znośnie na długi rękaw
  Temat: pytanie do nie wiem kogo
klikers

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 18208

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-06-06, 17:41   Temat: pytanie do nie wiem kogo
Widzę że tu zadawane pytania to ja zadam swoje może ktoś wpadnie na jakiś genialny pomysł :)

Co zrobić: Chciałbym wybrać się na pieszą pielgrzymkę w tym roku, ostatnio byłem 2 lata temu ale nie mogę się opalać a wiecie słońce w sierpniu wysoko na niebie pytanie iść czy nie iść? I jak Wy byście się zabezpieczyli przed słońcem jak byście szli?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group