1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy wargi dolnej
kmis757

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 52618

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-04-07, 09:21   Temat: Rak płaskonabłonkowy wargi dolnej
Margareth,
Zoja 62 napisał/a:
Margareth....zagląda na pewno dużo ludzi, nie wszyscy piszą


- Pozdrawiem Świątecznie, Mokrego Lanego :)
  Temat: Rak płaskonabłonkowy wargi dolnej
kmis757

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 52618

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-01-03, 14:49   Temat: Rak płaskonabłonkowy wargi dolnej
Margareth,
:)Przy wypisie dostaniesz na pewno z mamą dokładne informacje co i jak z tymi opatrunkami. Najważniejsze by o wszystko zapytać, nawet jeśli jest taka potrzeba po dwa razy, niż mieć jakiekolwiek wątpliwości po opuszczeniu szpitala. Na pewno będzie to możliwe u Was w Toruniu. Pamiętaj tylko o skierowaniu do właściwego gabinetu zabiegowego. Świetnie, że mama jest już po pierwszej operacji. Teraz czas zagoi pierwsze rany i z nadzieja patrz na dalsze leczenie i kolejną operację mamy. Powodzenia i wszystkiego najlepszego dla mamy a dla Ciebie dużo wytrwałości.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy wargi dolnej
kmis757

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 52618

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-11-30, 21:09   Temat: Rak płaskonabłonkowy wargi dolnej
Gazda napisał/a:
A w kwestii żywienia... Naszym problemem nie jest to, czy odżywiać się zdrowo, czy smacznie. Naszym problemem jest to, żeby w ogóle jeść. Więc powinniśmy jeść to, co nam smakuje...


To jest wielka prawda naszej choroby

[ Dodano: 2011-11-30, 21:12 ]
małgosia_43 napisał/a:
Margareth napisał/a:
Poszłam rano własnie do naszego lekarza tutaj w przychodni, lekarka nasza jest świadoma i powiadomiona o chorobie mamy. Niestety - powiedziała, że wszystkie skierowania ma wypisać lekarz, który aktualnie mamę prowadzi w Bydgoszczy i, że w chwili obecnej ona nie jest odpowiedzialna za badania mamy. Bez komentarza w ogóle.

Jest to dla mnie niepojęte, jak można tak potraktować pacjenta.
W czasie mojej terapii, lekarka rodzinna nie dość, że się pytała jakie chce skierowanie, to pytała czy jetem dostatecznie zabezpieczona w leki, dawała zwolnienie itp.


Co kraj to obyczaj. Tak jest i u mnie i niepojęte jest, że u Was jest innaczej.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy wargi dolnej
kmis757

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 52618

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-11-30, 12:02   Temat: Rak płaskonabłonkowy wargi dolnej
Przy tego typu chorobie mamy, masz wszędzie na wejście zielone światło. Nie ciągaj, tylko na badania, mamy do Bydgoszczy. Idz sama do lek. pierwszego kontaktu mamy i weź skierowanie na te badania u Was na miejscu. I tak szpital będzie na wstępie robił wszystkie wyniki ponownie. Taka zawsze jest w szpitalach.
Ja, po klinice, mam co miesiąc u siebie w rejonie, robioną całą gamę badań(nie tylko morfologię) i nic nie jest płatne. I nie mam na te wyniki ekstra skierowania z kliniki.
Mam nadzieję że lek. pierwszego kontaktu ma w kartotece mamy kserokopie razpoznania obecnej choroby mamy.
Oszczędzaj mamę, jeszcze dużo przed nią.

[ Dodano: 2011-11-30, 12:07 ]
- a co do wszelkich dokumentów, wynikow itd., to oryginały zawsze zabieraj ze sobą bo są własnością pacjenta. Unikniesz ponownych wyjazdów tylko po nowe dokumenty.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy wargi dolnej
kmis757

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 52618

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-11-28, 18:27   Temat: Rak płaskonabłonkowy wargi dolnej
Margareth napisał/a:

Niestety, Święta w szpitalu, ale wycięcie potwora jest tego warte!
Staramy się być dobrej myśli.


Nie ma nic cenniejszego od Życia i Zdrowia. Świeta nawet jeśli w szpitalu są tego warte. Jesteś wspaniałą córką. Dasz rade mimo wielu trudności, które przed Tobą. Trzymam kciuki. Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group