1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak gardła górnego z przerzutami
kmis757

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 19255

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-12-05, 19:48   Temat: Rak gardła górnego z przerzutami
::rose::
  Temat: Rak gardła górnego z przerzutami
kmis757

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 19255

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-09-25, 16:02   Temat: Rak gardła górnego z przerzutami
justa82, i to jest właśnie to co możemy dać swoim bliski w tych trudnych chwilach... bliskość, miłość, wspólny czas, który teraz jest tak cenny... Leczenie w hospicjum domowym jest ogromna wartością, potrafiącą w połączeniu z dzisiejszą medycyną dać długi czas choremu onkologiczne, dać życie bez bólu co jest wartością bezcenne... oby remisja trwała wiecznie u Twego taty, tego życzę serdecznie.
justa82, ; jesteś Wielka :)
  Temat: Rak gardła górnego z przerzutami
kmis757

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 19255

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-04-26, 17:02   Temat: Rak gardła górnego z przerzutami
Same niewiadome. Pięć lamp?, to znaczy piąty dzień, lampa dziennie. No i ta maska. Czekamy na wieści po Twojej wizycie Justa. Wszystkiego dobrego. :)
  Temat: Rak gardła górnego z przerzutami
kmis757

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 19255

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-04-23, 17:28   Temat: Rak gardła górnego z przerzutami
justa82 napisał/a:
tata ma pozytywne podejście...

- i to jest teraz najważniejsze; dobre nastawienie, wiara i wola walki. Czekamy na dalsze informacje i jesteśmy z Wami. :)
  Temat: Rak gardła górnego z przerzutami
kmis757

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 19255

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-04-17, 10:45   Temat: Rak gardła górnego z przerzutami
justa82 napisał/a:
a czy tam będziemy mogli go odwiedzać...jak długo tam może być?

Odwiedziny jak najbardziej...na oddz. w DCO Wrocław w dzień chodziliśmy w dresach, tak bardziej na luzie wiec i w Gliwicach wydaje mi się, że jest podobnie... Leczenie, radioterapia w takich przypadkach trwa standardowo około 7/8 tygodni, czasami przeplatane chemioterapią(zadecyduje konsylium). Do przyjęcia na oddział jeszcze 7 dni. Tato nie może i nie powinien cierpieć z bólu. Jeśli nie ma, natychmiast idź do lekarza (bez kolejki, za tate) po tabletki przeciwbólowe np.: Poltam Retard lub Tramal Retard 100. Brałem przed przyjęciem na oddział i pomagały w zupełności.
  Temat: Rak gardła górnego z przerzutami
kmis757

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 19255

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-04-14, 15:56   Temat: Rak gardła górnego z przerzutami
Cytat:
dodam tylko , że w trakcie leczenia onkologicznego jest również moja mama( nowotwór złośliwy piersi...)....chyba tego nie ogarniam..
_________________

Bardzo dobrze rozumiemy Twój lek i strach. Trudno pogodzić się z choroba w rodzinie a jeszcze trudniej gdy dotyka to dwoje rodziców. Życie czasami wystawia nas na ogromne próby, dostarcza ogromnego cierpienia. W tej chwili los doświadcza Ciebie ale my jesteśmy tu właśnie dowodem na to, że mimo wielu przeciwnością losu można to wszystko zwalczyć. W tej chwili potrzeba Tobie Jusiu wsparcia, porady, rozmowy i tu na pewno to otrzymasz. Jesteśmy tu właśnie też dla Ciebie i stąd możesz czerpać wiedzę, siłę i spokój, który Tobie i rodzicom jest w tej chwili bardzo potrzebny.
Miałem bardzo podobną lokalizację tego paskudztwa jak Twój tato. Potworny ból uszów, szczęki (jakby wszystkich zębów) oraz głowy, bardziej czaszki bardzo mi doskwierał, kiedy przed samym leczeniem mocno i szybko rosły mi węzły chłonne szyi (obustronnie). Bardzo szybko malały mi węzły gdy rozpoczęto u mnie leczenie.
Bądźmy więc dobrej myśli i poczekajmy spokojnie na wynik TK i konsylium.
Pozdrowienia dla mamy, która na pewno dzielnie znosi leczenie. :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group