1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chłoniak
kobiecinka

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 95791

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-05-28, 09:09   Temat: Chłoniak
Soniu, na opisie wspomniano o możliwym stanie zapalnym, być może chemia podrażniła żołądek i stąd te zmiany.
Przynajmniej ja tego wam życzę ;*
  Temat: Chłoniak
kobiecinka

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 95791

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-05-26, 23:42   Temat: Chłoniak
Chodzi wam o dodatkową śledzionę?
Warto zapytać lekarza, choć mój onkolog i gastrolog stwierdzili, że dodatkową śledzionę ma wielu ludzi i nie ma powodu do niepokoju.
Moja dodatkowa śledziona ma 10mm, mam ją od ok roku i nic się złego nie dzieje ;)
  Temat: Chłoniak
kobiecinka

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 95791

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-05-25, 13:13   Temat: Chłoniak
Soniu, u mnie na Pecie też świeciły migdałki.
Dostałam antybiotyk i było ok.
Myślę, że u was też to efekt stanu po infekcyjnego.
  Temat: Chłoniak
kobiecinka

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 95791

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-05-09, 08:51   Temat: Chłoniak
Soniu, mój lekarz twierdzi że morfologia taka ogólna nie wykaże wznowy a może zasiać wątpliwości bo raczej po leczeniu parametry krwi nie będą takie u człowieka zdrowego.
Ja więc darowałam sobie takie badania, robię tylko morfologię z biochemią w czasie kontroli w CO.
  Temat: Chłoniak
kobiecinka

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 95791

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-05-08, 20:23   Temat: Chłoniak
Soniu, mi lekarz powiedział, że przy podejrzeniu wznowy robi się biochemię a tego nie widzę w badaniach twojego męża.
Napisz koniecznie jak będzie wynik PET.

Ja rozjechaną morfologię mam od zakończenia leczenia...
  Temat: Chłoniak
kobiecinka

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 95791

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-03-30, 20:13   Temat: Chłoniak
Soniu macie możliwość, żeby jakiś lekarz zbadał męża cy osłuchowo jest wszystko w porządku? Może rozwija się coś w płucach albo oskrzelach?
  Temat: Chłoniak
kobiecinka

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 95791

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-03-30, 09:37   Temat: Chłoniak
sonia21 napisał/a:
Witam
chciałam dodać , że od wczoraj zmieniło się tyle , że na karku wywaliło po prawej stronie węzły , stan podgorączkowy ustąpił
pozdrawiam .


Węzły mogą być powiększone od infekcji...
Teraz taka pora roku, że łapiemy różne świństwa;(
  Temat: Chłoniak
kobiecinka

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 95791

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-02-28, 21:35   Temat: Chłoniak
Soniu, kiedy macie wizytę u lekarza?


Progresja choroby – termin służący do określenia pogorszenia się stany chorego, pomimo zastosowanego leczenia (niepowodzenie w leczeniu).

Pewnie lekarz zleci dodatkowe badania, żeby potwierdzić lub wykluczyć progresję.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group