1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
kubanetka

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 75487

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-16, 18:42   Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
Również bardzo mi przykro, że musieliście pożegnać się tutaj na ziemii z Tatusiem:(

Ale również tak jak Ty Marcopolo, uważam, że Tata jest teraz dumny z Ciebie i patrzy na Was.

Teraz trzeba być dalej dobrym człowiekiem, żeby Tata tam na górze miał się kim chwalić:)

Dużo siły Wam życzę - szczególnie Twojej Mamie, której pewnie będzie najciężej teraz. Ale również Tobie i siostrze.

I dziekuje za relacje z choroby Taty - napewno niejednemu one pomogły.

Trzymaj się dzielnie!
  Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
kubanetka

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 75487

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-28, 20:45   Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
MarcoPolo,

Bardzo Ci współczuję, ze stan Taty jest jaki jest. U mnie jest taka różnica, że ma apetyt wilczy, kontaktuje i ból nie dokucza.
Ale problemy z chodzeniem również ma - tzn trzeba mu pomagać.

Takie momenty są najgorsze, bo nic już się nie da zrobić tylko być ile się da.

Podziwiam również Ciebie, jak i każdego kto tak dzielnie towarzyszy swojemu rodzicowi.
  Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
kubanetka

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 75487

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-28, 09:27   Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
Cieszę się że nie boli , to najważniejsze, serce się kroi, jak trzeba patrzeć na cierpienie bliskich.

Mój Tata również bierze Tramal 150 mg x2, do tego jeszcze leki uspokakające, bo bardzo nerwowwy był w ostatnim czasie i niestety bardzo Go to usypia.

Ale sobie myślę, że lepiej niech sobie pośpi, niż ma cierpieć.

Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
kubanetka

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 75487

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-21, 15:23   Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
Witam,

Na ile się znam, widać przerzuty mnogie do wątroby i to nie małej wielkości:( Poza tym zajęte są również węzły chłonne, co sprawia, że niestety nowotwór rozprzestrzenia się w organiźmie.

Co to terapii to nie wiem dokładnie jakie decyzje moze podjąc lekarz, ale z doświadczenie wiem, że często lekarze, jeśli opiekują się chorym z chorobą nowotworową w stadium rozsianym z progresją zmian nie chcą podawać leczenia, tłumacząc, że nia ma za dużych szans na poprawe, a tylko będzie się chorego męczyć.

Ale nie wiem, jaka tu będzie decyzja, ponieważ każdy przypadek jest indywidualny.

Trzymaj się mocno, pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group