1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak to wytrzymać
lelusia

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-10-03, 09:22   Temat: Jak to wytrzymać
BEATASO, Najszczersze wyrazy współczucia,myślę ,że każdy rodzić życzyłby sobie mieć takie dziecko,jakim jesteś Ty.Ściskam mocno,trzymaj się dzielnie.
  Temat: Jak to wytrzymać
lelusia

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-09-28, 09:34   Temat: Jak to wytrzymać
BEATASO, Trzymaj się Dzielna Dziewczyno,także jestem myslami z Tobą,sciskam mocno.
  Temat: Jak to wytrzymać
lelusia

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-09-04, 21:50   Temat: Jak to wytrzymać
BEATASO, Napisz cokolwiek,długo sie nie odzywasz,powiewa niepokojem to niepodobne do Ciebie...
  Temat: Jak to wytrzymać
lelusia

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-08-22, 12:20   Temat: Jak to wytrzymać
BEATASO, Witaj,jak samopoczucie Mamy i Twoje,zrelaksowałaś się troszeczkę na wyjezdzie?Pozdrawiam.
  Temat: Jak to wytrzymać
lelusia

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-08-12, 23:40   Temat: Jak to wytrzymać
BEATASO, Piszesz że Mamcia opuchnięta to pewnie po Pabi,moja też tak miała,a jak wyniki krwi u Mamci ,glukoza po sterydach w normie?
  Temat: Jak to wytrzymać
lelusia

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-08-12, 22:55   Temat: Jak to wytrzymać
Trzymaj się dzielnie Kobietko,już tyle przeszłaś,wszystko ogarniesz dasz radę ,trzymam kciuki!Pozdrawiam serdecznie :roll:
  Temat: Jak to wytrzymać
lelusia

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-08-03, 21:48   Temat: Jak to wytrzymać
BEATASO, Jesteś megadzielną kobietą Kobieto!!!!Naprawdę czytam Twoje posty i jestem dumna że tacy ludzie istnieją,ja tez strasznie sie gubiłam w opiece nad mamą,ale wiedziałam że jak nie ja to kto?Pozdrawiam Was serdecznie! :)
  Temat: Jak to wytrzymać
lelusia

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-07-21, 21:36   Temat: Jak to wytrzymać
BEATASO, Trzymaj sie mocno,widzisz ja mysle że z facetami tak już jest w obliczu choroby stają się jak dzieci i nie wazne czy dotyczy to teściowej czy innego czlonka rodziny u mnie bylo podobnie mało moglam liczyc na swoją połówkę w chorobie mojej mamy,może przez to że tak naprawdę sama od tego wszystkiego Go oddaliłam bo myslałam że to mój dramat,ja to musze przetrwać sama i dam z siebie wszystko w opiece nad mamą i tak było,kobiety mają duuuuuużo więcej siły od mężczyzn,naprawdę,dasz radę....pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group