1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak odoskrzelowy płaskonabł. płuca prawego, rak płuca lewego
lena73

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 74428

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-06-03, 06:53   Temat: Rak odoskrzelowy płaskonabł. płuca prawego, rak płuca lewego
Witaj agni,
Co u Was jak sie czuje tata? Co z apetytem?
Lena
  Temat: Rak odoskrzelowy płaskonabł. płuca prawego, rak płuca lewego
lena73

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 74428

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-05-27, 13:11   Temat: Rak odoskrzelowy płaskonabł. płuca prawego, rak płuca lewego
Moja mama ma spadek apetytu.
Je, ale znacznie mniej niz przed operacja. Mowi, ze jej nie smakuje. Poniewaz ma obecnie znacznie mniej ruchu nie martwi mnie to az tak. Po prostu pilnuje ja. W szpitalu po narkozie to ja mdlilo i malo jadla, potem troche lepiej jadla, ale ze tak powiem bez przyjemnosci, ostatnio jadla mniej i okazalo sie ze miala goraczke (duzo spala), teraz znowu zaczela jesc troche lepiej, lecz bez przyjemnosci - rano na sniadanie troche jajecznicy, czasem drozdzowka , po poludniu cieply posilek zwykle miesko (lecz nie cale) lyzka ziemniakow i lyzka gotowanych warzyw, wieczorem pol banana. Przed operacja jadla podobnie, tylko znacznie wiecej. Wez pod uwage, ze po operacji czlowiek znacznie mniej sie rusza i duzo spi - tu chyba srodki przeciwbolowe robia swoje. Moga tez one powodowac brak apetytu. I mierz tacie codziennie goraczke, bo moze przytrafic sie jakas infekcja i byc powodem braku apetytu. Pozdrawiam Lena
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group