1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Patii - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 14011

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-30, 21:46   Temat: Patii - komentarze
Patii, PW
  Temat: Patii - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 14011

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-30, 21:39   Temat: Patii - komentarze
[komentarz dodany przez: Patii: 2010-08-30, 21:37]
Juz tak różowo nie jest:((((
---------------------------------------------


Patii, a jak wygląda brzuch Taty. Jest duży spuchnięty?
  Temat: Patii - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 14011

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-24, 21:20   Temat: Patii - komentarze
Patii, :flower: :flow: _littleflower_ dla Ciebie za to jaka jesteś
  Temat: Patii - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 14011

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-13, 09:53   Temat: Patii - komentarze
dokładnie tak jak napisała absenteeism, nie można myć skóry ponieważ może dojść do oparzenia skóry, która i tak będzie podrażniona na skutek naświetleń. Tak jak kiedyś napisała mi monika30 słowa które wypowiedział jej ŚP. Tatuś [*] pozwole sobie je zacytować - "musisz napisać na tym forum, że nie można po lampach myć głowy bo może dojść do poparzenia skóry napromieniowanej. I napisz jeszcze, żeby ten Pan chronił głowę przed słońcem."
Mój Tatko też miał cykl 5 naświetleń.
Mam nadzieję, że w Waszym przypadku naświetlenia pomogą i zobaczycie efekty.
Trzymam kciuki ;)
  Temat: Patii - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 14011

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-12, 16:38   Temat: Patii - komentarze
[komentarz dodany przez: Patii: 2010-08-12, 14:13]
Nie wiem,czy to pomoże,ale najważniejsze ze tata po tej wiadomości psychicznie od razu jest w lepszej formie.Martwie sie tylko,bo nic nie je, mówi ze ciagle mu sie strasznie odbija.Moze ktos wie jaki moze byc tego powód?. Tata potrafi przez 2 dni zjeśc jedno jajko.

Zapomnialam napisac,ze tatuś juz w domku:),bo wczoraj wypisali go ze szpitala.
--------------------------------------


Patii. Mój Tatko też tak miał. Odbijało mu się ale nie wiem dlaczego. Mam a mu coś podałwała ale teraz mam pustkę w głowie i nie pamiętam. Ile serii dostanie Twój Tato?
Przekaż Tacie, żeby podczas gdy będzie w szpitalu i będzie miał naświetlenia to żeby nie mył głowy ( pisze o tym bo my o tym nie wiedzieliśmy ) bo może dojść do oparzenia.

pozdrawiam ciepło

[komentarz dodany przez: Patii: 2010-08-12, 16:54]
Dziekuje Ci Lopenko bardzo.
  Temat: Patii - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 14011

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-09, 09:31   Temat: Patii - komentarze
Patii, naświetlenia w przypadku mojego Taty nie pomogły. Po cyklu 5 naświetleń było i jest jeszcze gorzej. Być może w przypadku Twojego Taty będzie inaczej. Podobno naświetlenia poprawiają konfort życia ( piszę podobno, bo u nas nie poprawiło) i przedłużają trochę życie. To jedyne co w naszym przypadku się stało. :)
  Temat: Patii - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 14011

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-05, 13:54   Temat: Patii - komentarze
Patii napisał/a:
A czy moglabys mi powiedziec czy w przypadku zaprzestania podawania dalszej chemii jest jeszcze jakas szansa na dalsze leczenie?....

Pati nie jestem lekarzem , trafiłam na forum z tego samego powodu co Ty. Mój Tato ma raka płuc z przerzutami do mózgu. Jest już po trzech operacjach. Niestety nie dostał chemi, miał tylko cykl 5 naświetleń paliatywnych. Co do Twojego pytania, jeszcze są naświetlenia ale to czy Twój Tato je będzie miał musi zadecydować lekarz. Tak jak wspomniałam wrzuć wyniki. Na forum jest świetna specjalistka :in_love: DSS :in_love: która posiada ogromną wiedzę. Mi pomogła bardzo. Teraz wiem na czym stoje. Napewno DSS odezwie się jak tylko będziesz miała wyniki. Odpowie, podpowie. Napisze szczerze co można a na co już jest za póżno. Na forum są również inne mądre "głowy" które Ci pomogą. Możesz liczyć również na Nasze wsparcie. Napewno nie zostaniesz tutaj sama. Możesz liczyć na wielu ludzi, zresztą poczekaj troszkę a sama się przekonasz ;)

Przytulam Cię w tych trudnych chwilach :tull:

lopenka
  Temat: Patii - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 14011

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-05, 11:54   Temat: Patii - komentarze
[komentarze dotyczące tego wątku]



Patii, Witam Cię na naszym forum :-D Przykro mi, że trafiłaś do Nas z powodu choroby Taty.
Dobrze by było jakbyś przytoczyła wszystkie wynik które posiadacie.
Na podstawie tych wyników otrzymasz odpowiedz.
Także wrzucaj wszystko co posiadasz i czekaj cierpliwie.

Za Twojego Tatę trzymam kciuki :okok" :okok" :okok"

pozdrawiam serdecznie
Lopenka
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group