1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 44
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: lopenka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-10-19, 10:10   Temat: lopenka - komentarze
ana7, dziękuję za pamięć. Powoli wracamy do życia. Najważniejsze że Tatko ma już swój pomnik :) Teraz jest już mu "cieplutko"
Od śmierci Taty mineło 37 dni. Mam nadzieję, że teraz jest tam na górze i jest szcześliwy. Brakuje nam go ale wiemy, że kiedyś spotkamy się wszyscy razem.

pozdrawiam serdecznie
  Temat: lopenka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-10-05, 12:05   Temat: lopenka - komentarze
Dziś mija 22 dni od śmierci Taty. Nadal odczuwam pustkę w sercu. Jak jestem sama to z Nim rozmawiam. Wiem, że mnie słyszy. Czuję Jego obecność. Teraz już nie cierpi i spi spokojnie. Może uda się nam na 1 listopada zrobić pomnik. Nie chcemy czekać do wiosny. Tak bardzo mi go brakuje. Już nic nie jest tak jak było. :?ale??: :-[
  Temat: lopenka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-24, 08:57   Temat: lopenka - komentarze
Lena W., Jestem, zaglądam. Ale nie piszę. Nie wiem co . mineło 11 dni od smierci Tatki. Schudłam już 7 kg. Czuje się potwornie przybita.
Zamknełam się w sobie. Już nie jestem taka wesoła jak kiedyś. Uśmiech na mojej twarzy to rzadkość.

[ Dodano: 2010-09-24, 08:57 ]
uszło ze mnie życie.
  Temat: lopenka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-20, 11:07   Temat: lopenka - komentarze
Kochani jeszcze raz dziękuję za wyrazy współczucia. Każdemu z Was odwdzięczyłam się klikają Pomógł/ła. Jeżeli kogoś pominełam to proszę o pw i naprawię swój błąd.

Dziś mija tydzień jak Tako odszedł. Mam cały czas wrażenie, że jest w szpitalu.
Bardzo się bałam o reakcję mojej córeczki, ale na szczeście nie było aż tak żle. Popłakała się było jej bardzo przykro. Mojego meża siostra jest pedagogniem i wytłumaczyła małej wszystko. Ja nie byłam w stanie. Oczywiście przy rozmowie byłam ja, mój mąż i mamcia no i Ewa. Teraz Dominika wie, że Dziadziuś jest w niebie i siedzi na chmurce z jej koleżanką Olą. Macha im codziennie kiedy wychodzi do szkoły.
  Temat: lopenka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-18, 18:45   Temat: lopenka - komentarze
Dziękuję bardzo wszystkim
  Temat: lopenka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-15, 10:29   Temat: lopenka - komentarze
13.09.2010 godzina 8:00 odszedł najukochańszy Mąż, Tato i Dziadziuś. Spij spokojnie Tatusiu. Kocham Cię.
  Temat: lopenka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-10, 13:26   Temat: lopenka - komentarze
ale Kasiu żołądek boli mnie po tym jak zjadłam. więc nie wiem o co chodzi?
  Temat: lopenka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-10, 11:51   Temat: lopenka - komentarze
wczoraj próbowałam coś zjeść. Zjadłam dosłownie parę łyżek zupy. Myślałam, że się przekręce z bólu tak mnie boli zołądek.
  Temat: lopenka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-09, 15:41   Temat: lopenka - komentarze
Katarzynka36, odpowiedz masz na PW
  Temat: lopenka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-09, 13:27   Temat: lopenka - komentarze
Kasiu :) Tatko dalej przebywa w szpitalu. Lekarze próbują załatwić miejsce na oddziale paliatywnym. nic więcej nie wiem. Ostatnio mam głowę przepełnioną inną bardzo ważna i bolącą sprawą. Czasami myślę, że oszaleję. Tak teraz siędzę i myślę jak długo człowiek może nie jeść. Bo ja już nie jem 8 dni tlko piję a i to mało. Nie odczuwam głodu.
  Temat: lopenka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-09, 12:42   Temat: lopenka - komentarze
ciężko się połapać.ale dam radę.
  Temat: lopenka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-09, 09:14   Temat: lopenka - komentarze
kurcze jak tu się pozmieniało:)
  Temat: lopenka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-30, 15:54   Temat: lopenka - komentarze
DumSpiro-Spero napisał/a:
lopenka napisał/a:
jak długo to może potrwać?

Krótko. Wskazana jest sedacja morfiną - uczucie duszenia się przy zachowaniu świadomości to gorzej niż tortura. Nie powinno się do tego dopuszczać.

To potrwa już naprawdę króciutko.
Sprawdź lopenko, czy zadbano w szpitalu o to, by tata mógł odchodzić .. po ludzku.


nie chce.nie dam rady. nie wytrzymam.peknie mi serce. dopiero teraz to wszystko do mnie dochodzi.
  Temat: lopenka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-30, 08:23   Temat: lopenka - komentarze
Grażyna, Wiem, że muszę być silna dla mamy. Boje się o moją córkę, ma dopiero 7 lat. Jest wpatrzona w dziadka. nawet nie chce o tym myśleć. na samą myśl łzy mi płyną :fucc:
  Temat: lopenka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-26, 09:24   Temat: lopenka - komentarze
awilem napisał/a:
Szkoda, że nie ma grup wsparcia dla rodzin chorujących osób. .

właśnie Pani DR. dała mi namiary na kobiętę która zajmuje się czymś takim. Podobno robi taka analizę rodzinie. Potrafi 7 pokoleń wstecz wykazać. Podobno co 7 pokoleń w rodzinie bedą chorować na raka?!

[ Dodano: 2010-08-26, 09:34 ]
madziorek napisał/a:
lopenka napisał/a:
Pani dr. powiedziała również, że to jest choroba EGO
gdzie można nabyć literaturę o tej chorobie? czy miała na myśli chorobę rodziny czy pacjenta? Przykre, że mówi to onkolog.
lopenka, to cały czas Twój Tatuś- tylko mocno zmieniony przez chorobę.
Buziaki M.

Madziu pani dr. podała mi autora książki ale sobie nie zapisałam. Choroba EGO dotyczny samego chorego. Miała na myśli, że działanie raka na podśwadomość chorego sprawia, że chory nie może znieść tego, że jest uzależniony od innych,że inni chodzą kiedy on nie może. Nie umiem tego tak wytłumaczyć jak lekarka z która rozmawiałam. Mówiła też o duszy chorego, że to wszystko się łączy. Pytała o mamę taty (która też zmarła na raka). Naprawdę tego było tak dużo.szok

[ Dodano: 2010-08-26, 11:50 ]
kurka lekarz od leczenia bólu jest na urlopie :tiaa: wraca w poniedziałek. a tak z innej bedzi muszę się pochwalić moja córeczka 1 września rozpoczyna pierwszą klasę. Ja mam większą tremę niż ona. :omondieu:
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group