1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wpust ..
lucja54

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 97588

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-31, 19:23   Temat: Wpust ..
To następny etap bycia Jego dusza będzie opiekować się Tobą i wspomagać ::rose::
  Temat: Wpust ..
lucja54

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 97588

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-02-02, 22:44   Temat: Wpust ..
Dietę musi opracować osoba znająca się na ludziach bez żołądka nie wiem czy przez trzegaż zasadę bez nabiału i słodyczy i gotowane zupy nie mogą być zabielane wywar z jarzyn bez sztucznych przypraw,tam gdzie może być cukier prosty to nie tylko fruktoza .Nie pamiętam czy dostał witaminy z grupy B bo może być neuropatia przewodu pokarmowego i to też jest problem z jedzeniem.
  Temat: Wpust ..
lucja54

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 97588

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-15, 13:09   Temat: Wpust ..
Osoby bez żolaka jedzą w pozycji poziomej i nie wstają od razu leżą przez pół godziny jak muszą na siedząco to po jedzeniu leżymy .Jak po za domem to informuje że muszę chwile poleżeć i mi pomagają nieraz budzi sensacje ale ważne że mi to dobrze robi .Minęło tyle lat ale do dziś jem leżąc na boku i nie mam żadnych sensacji .
  Temat: Wpust ..
lucja54

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 97588

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-11-29, 21:10   Temat: Wpust ..
Witam pomału i będzie dobrze co do nóg to rodzina mi je masowała i lekko ćwiczyła stopy ruch okrężny aby pobudzić krążenie bardzo mi to pomagało zalecił prof. a płuca musiałam dmuchać w przyrząd z kulkami takie ćwiczenie była skala i sprawdzali czy jest lepiej bardzo tych ćwiczeń pilnowali.
  Temat: Wpust ..
lucja54

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 97588

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-11-23, 23:10   Temat: Wpust ..
Ta bardzo dobry pomysł
  Temat: Wpust ..
lucja54

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 97588

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-11-15, 19:37   Temat: Wpust ..
Witam będzie dobrze wytną i pomału nauczy się żyć bez żołądka ja służę informacjami dotyczącymi życia po są bardzo ważne .Ja żyje już szósty rok od zabiegu i czuje się dobrze .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group