1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chemia a szpik
lukaszandrzejewski

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 21085

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2009-10-24, 15:04   Temat: Chemia a szpik
mada napisał/a:
dziękuje zufed za odpowiedź i pocieszenie. Strasznego doła zaczynam łapać...


By Cię trochę uspokoić, warto powiedzieć, że w znakomitej większości po zastosowaniu wspomnianych wyżej leków wyniki krwi znacząco się poprawiają. Sam byłem przerażony swoim poziomem leukocytów: łapałem każdą infekcję, miałem seriami afty. Mimo leków cały czas było kiepsko, aż w końcu wyniki krwi zaczęły w zastraszającym tempie rosnąć. Teraz mam leukocytów aż nadto:-)
  Temat: Chemia a szpik
lukaszandrzejewski

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 21085

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2009-09-30, 23:35   Temat: Chemia a szpik
mada napisał/a:
dziękuję za odpowiedź i informację. Moja Mama na szczęście nie miała tak przykrych doświadczeń z tymi sokami. Piła je bez problemu. Może nie był to dla niej przysmak, ale nie traktowała tego w kategoriach katorgi.
pozdrawiam


Dziwię się, że nie dostałyście recept na Neupogen. Mi ten lek bardzo pomógł - zapamiętałem tylko przykre, bo bliskie grypie, skutki uboczne. Proszę, zapytaj lekarza, a jak się lubi soki, można pić, choć ja po swoich chemicznych przejściach telepię się na sam widok soku z ciemnych owoców;-)
  Temat: Chemia a szpik
lukaszandrzejewski

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 21085

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2009-09-30, 23:01   Temat: Re: Chemia a szpik
mada napisał/a:

Wiem, że chemia niszczy szpik kostny. Chciałabym jednak zapytać czy są jakieś metody w miarę naturalne, za pomocą których mogłabym jakoś wpłynąć na polepszenie wyników Mamy. Robiłam jej świeże soki z buraków, ale one działają jedynie na krwinki czerwone...


Witaj,

Moje oraz znanych mi chorych doświadczenia wskazują, że te naturalne metody, soki warzywne i z ciemnych owocow, tabletki ze sproszkowanym burakiem, czesto sa tak obrzydliwe, ze powoduja dodatkowe cierpienia (głównie wymioty wywołane koszmarnym smakiem).

Sam miałem dwa miesiące bardzo niskie wyniki krwi i dostawałem seriami Neupogen. Skuteczny, refundowany lek, który powinni wypisać Twojej mamie lekarze.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group