1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: majaja - komentarze
mVeltan

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4150

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2021-04-12, 00:32   Temat: majaja - komentarze
majaja napisał/a:
U mnie huśtawka uczuć - od totalnego załamania, wręcz poczucia że zwariuję, przez niedowierzanie jakbym słyszała to po raz pierwszy, do obojętności wobec sytuacji - jakby dotyczyło kogoś innego, wtedy jestem normalna, oglądam śmieszne filmy i się śmieję, a myśl o śmierci taty nie boli. Mam wyrzuty sumienia że są właśnie te chwile że nic nie czuję, jakby ta choroba nie dotyczyła nas. Mam jakiś wewnętrzny przymus, że powinnam płakać, wczuwać się, przezywać z nim tę sytuację. Czy to normalne?

To normalne bronisz się nieświadomie przed najgorszym, większość z nas którzy stracili bliskich przez to cholerne choróbsko czuje to samo, nie zadręczaj się korzystaj z czasu który wam pozostał to teraz najważniejsze. Tak naprawdę odejścia bliskiej osoby można się spodziewać, ale nie można się do tego przygotować, ja to niedawno przeszedłem i jeszcze teraz 9 miesięcy po śmierci Mamy wchodzę do Jej pokoju spytać czy nie napije się kawy i widząc puste łózko czuje łzy w oczach i tak wierzę że kiedyś gdzieś tam się spotkamy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group