1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę o wyjaśnienie
madzieniam

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 32716

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-17, 18:59   Temat: Proszę o wyjaśnienie
Ksenia,

Te zmiany w watrobie nie sa duze wiec jest duze prowdopodobienstwo ze bedzie znaczna poprawa po zakonczeniu chemii, moze w ogole znikna. To dopiero chemia 1-wszego rzutu wiec bedzie najbardziej skuteczna. U mojego taty, chemia 2-go rzutu zlikwidowala zmiany w mozgu. Takze glowa do gory!

Jesli chodzi o Finlandie to jestem zaskoczona ze pobieraja 500 euro za konsultacje wstepna. Przeciez moze sie okazac ze nie moga wam pomoc. Nie wydaje mi sie zeby nam cos to leczenie pomoglo, nie pomoglo rowniez Gutkowi ktory po nim mial duza progresje. Takze 2 przpadki DRP bez rezultatow. Zastanow sie wiec zanim zaplacisz. Lekarze tam, choc bardzo przyjemni ale bardzo nastawieni na pieniadze. Na przyklad zanim tam dotarlismy cena leczenia wzrosla 3 razy a nawet jak juz zaplacilismy 7000 euro przed przyjazdem, po przyjezdzie okazalo sie ze jeszcze trzeba doplacic 153 euro. Ludzie tam zachowuja sie jakby mieli do czynienia z milionerami dla ktorych nie ma znaczenia czy zaplaca 1000 w ta czy w tamta a tymczasem maja do czynienia ze zdesperowanymi rodzinami ktore wydaja ostatnie oszczednosci na leczenie.


A tak z innej beczki, co sie stalo z owca-marta?
  Temat: Proszę o wyjaśnienie
madzieniam

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 32716

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-23, 00:04   Temat: Proszę o wyjaśnienie
Wiem tez tak myslalam na poczatku choroby taty. Lekarz nam powiedzial ze w kazdej chwili tata /moze umrzec bo to drp, bo postac rozlegla i bardzo zaawansowana miejscowo, a tata zyje juz prawie 2 lata. Tymczasem w miedzyczasie wielu ludzi umarlo ktorych bym o to nigdy nie podejrzewala (min. lekarz ktory operowal tate).

Tak naprawde wszyscy jestesmy nieuleczalnie chorzy bo dla nas wszystkich konczy sie to tak samo i nie wiadomo kiedy. O smierci juz nie mysle. Wazne zeby nie bolalo.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group