1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak to wytrzymać
maga12

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-07-22, 18:31   Temat: Jak to wytrzymać
BAEATSO, piszesz, że patrzysz na wszystko jakby z boku.
Wydaje mi się to normalnym obronnym mechanizmem psychiki, która stara Ci się dostarczać tyle emocji, ile jesteś w stanie znieść. Ze mną było i jest podobnie, tłumaczyłam sobie to na początku adrenaliną, która napędzała do działania.
To odseparowanie od męża - być może potrzebujesz teraz samotnie wszystko przeżyć, bez "rozdrabniania" się na inne relacje, które wymagałyby Twojego zaangażowania. Nie martw się tym....
Jeśli mogę coś doradzić, to wydaje mi się, że naturalnie koncentrujesz się na kontakcie z Mamą i to wydaje mi się najlepsze i tak trzymaj. Obydwie tego wyraźnie potrzebujecie.
Staraj się proszę jakoś w dobrych chwilach odpoczywać.
Ja z Mamą siadałam na papierosku, Ona do końca dużo paliła, ja już nie prostestowałam i czasem sama zapaliłam "ceniaska" mimo, że od lat nie palę. To była taka namiastka normalności, ploty przy papierosie i kawie.
Z porad praktycznych - jeśli mama dużo leży niesamowicie ważna jest profilaktyka odleżyn, zwłaszcza że jest tak ciepło. U nas rozwinęły się ciągu jednej trudnej nocy i dostarczały Mamie niepotrzebnego dyskomfortu.

Ciepło o Was myślę, pisz tu dużo i tak często jak chcesz. Mnie to forum bardzo pomogło...
Ściskam,
Maga
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group