1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: przegrana walka i co dalej
maganana

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 9160

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-06-01, 12:00   Temat: przegrana walka i co dalej
myślę że to co teraz czujesz czuje moja mama
tydzień temu straciła męża a ja ojca
rozpoznanie w lutym rak żoładka nieoperacyjny
śmierć głodowa 24 maja.
Widzę jak jej ciężko została sama w wielkim mieszkaniu.Wszystko robili razem, samo to że był a teraz go nie ma. Nie wiem na pewno do końca co czujesz bo ja straciłam ojca nie męża i mam swojego męża i dzieci ale również mi cieżko bardzo chociażby z tego powodu że widzę jak mama cierpi.
Ale mama mi powiedziała, że musi żyć, żyć dla innych.
Słowa pocieszenia na nic się dają wiem, bo cokolwiek ktoś powie wręcz mnie denerwuje a nie pociesza,ale te osoby chcą dla Nas dobrze nie widzą jak się czujemy więc nie zdają sobie sprawy że ich pocieszanie na nic nam ...
Papużki nie rozłaczki-TY musisz żyć!! jeszcze tyle życia przed Tobą, na pewno Twój mąż nie chciałby byś do niego teraz dołączyła. Jest ciężko , bardzo boli śmierć bliskiej osoby ale musimy z tym żyć musimy się jakoś uporać zająć czymś...
co do znajomych przyjaciół masz racje , moi się wykruszyli w czasie choroby taty może nie wiedzieli jak ze mną rozmawiać nie wiem ale pocieszenia z ich strony nie miałam, po wszystkiemu też ich nie ma za dużo, ale jest forum są ludzie którzy Nam pomogą wysłuchają Nas a i my ich wysłuchamy.
nie wiem co mam Ci napisać by było Ci lepiej bo samej mi bardzo cieżko i mam ojca przed oczami jak umarł i ciągle mi łzy lecą chyba potrzebujemy czasu, dużo czasu
ściskam Cię mocno i życzę Ci dużo dużo siły
przytulam
marzena
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group