1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak wątroby - HCC
magda88

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 28306

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-09-26, 17:33   Temat: Rak wątroby - HCC
Życzę Wam powodzenia, Wasz przypadek jest niemal identyczny i napawa nadzieją. Dziękuję bardzo, dam znać. Mam nadzieję, że będą to tylko i wyłącznie dobre wieści.
  Temat: Rak wątroby - HCC
magda88

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 28306

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-09-25, 14:14   Temat: Rak wątroby - HCC
Beato, co u Was słychać? Czy wiadomo już coś w sprawie męża? Pozdrawiam cieplutko.
  Temat: Rak wątroby - HCC
magda88

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 28306

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-09-18, 11:14   Temat: Rak wątroby - HCC
Ja też. Bo prócz tego to już chyba nic nam nie pozostanie. Dziękuję. :)
  Temat: Rak wątroby - HCC
magda88

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 28306

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-09-18, 10:34   Temat: Rak wątroby - HCC
A czy nadal na nie zapisują? Przez to dziadostwo sama się nabawię choroby wrzodowej. :(

[ Dodano: 2012-09-18, 10:59 ]
Aktualizacja: mamy się zgłosić do MSWiA w przyszły czwartek na godzinę 9 w sprawie badań klinicznych :D:D:D:D dzisiaj mam doktorowi jeszcze zeskanować całą historię choroby Taty!
  Temat: Rak wątroby - HCC
magda88

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 28306

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-09-18, 10:10   Temat: Rak wątroby - HCC
Dzwoniłam pod podany przez Ciebie numer i niestety zapisy kwalifikacyjne zostały wstrzymane do odwołania, ponieważ NFZ nie uregulował ani złotówki od początku roku.
  Temat: Rak wątroby - HCC
magda88

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 28306

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-09-18, 09:44   Temat: Rak wątroby - HCC
Beatko, losy Twojego męża przypominają historię mojego Taty. 3mam kciuki! Jak tam ponowne kwalifikacje do przeszczepu wątroby?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group