1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak odoskrzelowy płuca - drobnokomórkowy
magdal

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 18769

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-07-13, 16:06   Temat: Rak odoskrzelowy płuca - drobnokomórkowy
Kasiu, moja mama też jest po naświetlaniach, minęły 2 tyg. Kontrolę ma 21 sierpnia u radioterapeuty i nic nie mówiono o kontrolnym tk mózgu. A poza tym gdyby nawet coś wyszło nie tak w TK głowy, to i tak następnych naświetlań nie zrobią, więc właściwie po co robić tk głowy, żeby tylko np wiedzieć, że są przerzuty? Bynajmniej taką inf dostałam od lekarzy, a jeśli nie jest to zgodne ze standardami leczenia, to niech ktoś się wypowie w tym temacie, bo być może mnie wprowadzono w błąd. Dlatego też ciekawi mnie, czy faktycznie TK głowy za jakiś czas jest wskazane i czy gdyby pojawiły się przerzuty, to można wdrożyć jakieś leczenie.
Kasiu, mama też brała po wyjściu ze szpitala sterydy. Również jest trochę nabrzmiała na buzi i dookoła brzucha. Nogi ma ok, ale ten brzuch mnie też niepokoi. Łudzę się, że to właśnie po tych lekach.
Jak widzisz, nasze mamy są chyba w tym samym momencie leczenia i chorują na ten sam typ nowotworu.
Pozdrawiam. Magda
  Temat: Rak odoskrzelowy płuca - drobnokomórkowy
magdal

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 18769

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-04-23, 19:40   Temat: Rak odoskrzelowy płuca - drobnokomórkowy
Kasiu, przezytałam cały wątek, dobrze się czyta takie wiadomości...mam nadzieję, że Wam się uda! Moja mama jest po 4 cyklu chemii...w czwartek ma tk płuc kontrolne.
Chciałabym dla niej takich dobrych nowin jak u Twej mamy.
Pozdrawiam WAs i życzę dużo zdrówka. Magda
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group