1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płuca z przerzutami do mózgu
magdal

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 7936

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-09-26, 15:36   Temat: rak płuca z przerzutami do mózgu
Wydaje mi się, że wizyta onkologa bez wyników niewiele da. Lekarz nic konkretnego nie powie, może tylko gdybać. Pamiętam moją rozmowę z onkolożką zanim przyszły wyniki. Powiedziała mi wtedy, że może zaproponować jakąkolwiek strategię w momencie zobaczenia, jaki to typ nowotworu, bez tego ona nie może nic zrobić, więc myślę że powinniście poczekać.
Wiadomo, ze takie czekanie na wynik wydaje się być bezczynne, ale to nieuniknione. Sprawdzaj dokładnie "drogę" wyniku, bo w naszym przypadku wynik zawieruszył się gdzieś tam w szpitalnym laboratorium a my bez sensu czekaliśmy. W Gliwicach był zrobiony w ciągu 2 dni a my mieliśmy dopiero po tygodniu, bo leżał sobie i czekał na transport. Chociaż myślę że w przypadku tych nowotworów jeden dzień w tę czy inną stronę nie daje większej różnicy, ale rozumiem (pamiętam z własnych doświadczeń) jak to czekanie na wynik stresuje i chorego, i rodzinę.
Pozdrawiam. Magda
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group