1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz nadnercza z przerzutami
magnum

Odpowiedzi: 104
Wyświetleń: 41224

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-10-26, 10:43   Temat: Guz nadnercza z przerzutami
naughty_girl87, nie odzywasz się, ale pewnie tu zaglądasz.

Mam nadzieję, że jest choć odrobinę lepiej. Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Guz nadnercza z przerzutami
magnum

Odpowiedzi: 104
Wyświetleń: 41224

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-09-13, 10:51   Temat: Guz nadnercza z przerzutami
Naughty!

Kochana, gdy byłam w Gliwicach, widziałam, jak Twój Tata spaceruje po korytarzu! Nie mogę w to uwierzyć, ale coś mówiło mi, że to właśnie Twój Tatuś.

Był taki zamyślony, ciężko mu było poruszać się po korytarzu, a jednak podchodził do okna, łapać promienie słońca. Leżał w sali prawie naprzeciwko stanowiska Pań Pielęgniarek, kilka sal od nas...

Mam nadzieję, że odnajdziecie spokój. Myślę o Was :*
  Temat: Guz nadnercza z przerzutami
magnum

Odpowiedzi: 104
Wyświetleń: 41224

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-09-01, 11:33   Temat: Guz nadnercza z przerzutami
Naughty... Nie, nie wierzę... Płaczę, bo boję się tej choroby... Mam nadzieję, że Tata mimo wszystko nie cierpiał tak bardzo.

Wyrazy współczucia
  Temat: Guz nadnercza z przerzutami
magnum

Odpowiedzi: 104
Wyświetleń: 41224

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-08-04, 14:01   Temat: Guz nadnercza z przerzutami
My też przeżywamy smutne chwile naughty ;( Trzymaj się i mimo wszystko miej nadzieję...

Pozdrawiam!
  Temat: Guz nadnercza z przerzutami
magnum

Odpowiedzi: 104
Wyświetleń: 41224

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-07-25, 10:21   Temat: Guz nadnercza z przerzutami
naughty_girl87, dziękuję za kontakt!

[...] [wydzielone do tego posta]

naughty_girl87, a Wasz tata ciągle na oddziale w gliwicach? Tak, ordynator, lekarze i pielęgniarki są przemili, widać, że znają się na rzeczy. Niestety nawet oni nie przeskoczą pewnych rzeczy, nie dadzą siły do tego, aby przyjąć chemię.

Życzę Wam dużo siły i zdrowia dla taty. Przeżywamy te same okropne chwile...

Pozdrawiam serdecznie!
  Temat: Guz nadnercza z przerzutami
magnum

Odpowiedzi: 104
Wyświetleń: 41224

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-07-20, 13:54   Temat: Guz nadnercza z przerzutami
naughty_girl87 - jak tata? Byłabym bardzo wdzięczna za jakikolwiek kontakt....

Siostra już jest w Gliwicach pod opieką ordynator oddziału endokrynologii onkologicznej i medycyny molekularnej. Niestety, na razie nie będą mogli wdrożyć chemii, ponieważ ma zbyt duży wskaźnik kreatyniny. Niestety, ona nie ma jednej nerki, więc może nie wyrzymać silnej chemioterapii.

naughty_girl87, czy Wy też mieliście podobny problem? Kto opiekuje się Wami w Gliwicach?

Pozdrawiam!
  Temat: Guz nadnercza z przerzutami
magnum

Odpowiedzi: 104
Wyświetleń: 41224

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-07-13, 15:05   Temat: Guz nadnercza z przerzutami
naughty_girl87 - ja też czekam na wieści!

[...] [wydzielone do tego posta]

Pozdrawiam Was serdecznie, a szczególnie naughty_girl87 i wronkę.

PS Czy Wy też macie wrażenie, że polska służba zdrowia jest bezsilna wobec guza nadnercza? Nikt nic nie wie, nikt nie potrafi pomóc. Cała nadzieja w Gliwicach i prof Załuskiej - trzymajcie kciuki!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group