1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płuca lewego mojej mamy
majkelek

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-01-05, 23:25   Temat: rak płuca lewego mojej mamy
eminati, skoro chemioterapia jest wykluczona, to trzeba skupić się na tym, co jest możliwe. Radioterapia zmian biodra jest, moim zdaniem, dobra decyzją.
Pozdrawiam serdecznie!
  Temat: rak płuca lewego mojej mamy
majkelek

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-11-18, 18:18   Temat: rak płuca lewego mojej mamy
eminati, myślę, że leki (wśród których są również takie, które stanowią wyizolowane substancje z naturalnych źródeł) dają większe szanse na regenerację wątroby od ostropestu. Niemniej jednak, jeśli lekarze nie widzą przeciwwskazań (np że substancje zawarte w ostropeście wejdą w interakcje z przyjmowanymi już lekami), to można spróbować i tym sposobem wspomóc wątrobę.
  Temat: rak płuca lewego mojej mamy
majkelek

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-11-18, 11:12   Temat: rak płuca lewego mojej mamy
eminati, jeśli bilirubinę podałaś w mg/dl to jest w normie a GGT jest podwyższone (znów, o ile jednostki zgadzają się ze standardem: U/l). Podwyższony ast, alt i ggt najprawdopodobniej w tym przypadku oznaczają, że wątroba nie zregenerowała się dostatecznie po chemioterapii i antybiotykoterapii. Trzeba będzie powtórzyć badanie poziomu enzymów i być może rozszerzyć diagnostykę w podanym przez lekarzy terminie.
Dwie uwagi:
1. Proszę podawaj jednostki przy cytowaniu wyników
2. Nie róbcie badań krwi na własną rękę - produkcja niezbędnych składników krwi dość dużo kosztuje organizm.
  Temat: rak płuca lewego mojej mamy
majkelek

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-11-16, 21:35   Temat: rak płuca lewego mojej mamy
eminati, ale co jest ponad 200? Czy mogłabyś zamieścić pełne wyniki badań? Po Augumentinie wszystkie objawy minęły? Jakie leki na regenerację wątroby dostała Twoja mama?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group