1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 16
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
mamanel

Odpowiedzi: 179
Wyświetleń: 86986

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-05-09, 21:01   Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
:cry..:
  Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
mamanel

Odpowiedzi: 179
Wyświetleń: 86986

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-04-09, 21:40   Temat: Re: szybkość
jerzozwiesz@amorki.pl napisał/a:
Nie jest ze mną tak żle od kilku dni jestem już w domu-wyspany za parę tygodni a filmy :mrgreen: :shock: Matrix się chowa :hehe: :hehe: :hehe: Pozdrowienia dla wszystkich i nie tracić czujności rewolucyjnej


Czujności nie tracimy :)
Szkoda że nie można wyspać się na zapas :lol: Przynajmniej ja nie mam takiej zdolności, choć przydałoby się czasami.

Jedną z rzeczy, które u Ciebie podziwiam jest to, że choć sam masz swoje problemy to potrafisz podnieść innych na duchu a nawet wywołać uśmiech na twarzy.

Pozdrawiam ciepło :tull:
mamanel
  Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
mamanel

Odpowiedzi: 179
Wyświetleń: 86986

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-03-16, 19:19   Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
Przekazuję pozdrowienia i buziaki dla wszystkich od Jerzego. :)
  Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
mamanel

Odpowiedzi: 179
Wyświetleń: 86986

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-03-03, 08:33   Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
Witaj,
Cieszę się, że napisałeś.
Nie wiem co napisać, oprócz tego, że smutno mi, że jednak mimo leczenia nastąpiła progresja :-(

Ściskam mocno :tull:
  Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
mamanel

Odpowiedzi: 179
Wyświetleń: 86986

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-01-13, 07:35   Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
Witaj,
Przykro mi, że nie udało się zniszczyć wszystkich komórek nowotworowych radioterapią. Trzymam kciuki za jak najlepsze skutki chemioterapii.
Jak znosisz chemię?
  Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
mamanel

Odpowiedzi: 179
Wyświetleń: 86986

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-01-07, 07:30   Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
Jerzozwieszu, przykro mi, że tak dokuczają Ci skutki uboczne radioterepii. Ja dochodziłam do siebie prawie rok po radioterapii. Miałam obrzęki, okresowe puchnięcie całego policzka itd.
W tej chwili jest już lepiej (jestem półtora roku po leczeniu).
Tobie też życzę abyś szybko odczuł poprawę.
Pozdrawiam :)
  Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
mamanel

Odpowiedzi: 179
Wyświetleń: 86986

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-11-02, 09:15   Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
Cieszę się :) Gratuluję Jerzozwieszu :)
  Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
mamanel

Odpowiedzi: 179
Wyświetleń: 86986

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-08-07, 20:31   Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
To świetnie :)
A jak się czujesz w związku z odczynem popromiennym w jamie ustnej? Jest poprawa?
  Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
mamanel

Odpowiedzi: 179
Wyświetleń: 86986

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-06-12, 20:11   Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
Najważniejsze, że kończą się te koszmarne upały, więc ostatnie trzy dni naświetlań powinny Ci szybciutko minąć :)
Na skórę proponuję Bepanthen maść albo krem Radiosun.
Pamiętasz, żeby nie myć wodą? No i nie wiem czy wolno stosować parafinę - pytałeś lekarza?
  Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
mamanel

Odpowiedzi: 179
Wyświetleń: 86986

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-05-18, 21:06   Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
Czyli będzie tanio i zdrowo :uhm!:
  Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
mamanel

Odpowiedzi: 179
Wyświetleń: 86986

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-05-18, 18:01   Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
Co do wody - spróbuj pić wodę niegazowaną źródlaną.
Gazowana z zasady jest kwaśna. Mineralne też są za "ostre".
  Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
mamanel

Odpowiedzi: 179
Wyświetleń: 86986

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-05-14, 16:04   Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
Tak, właśnie o to mi chodziło!!!

Co do mieszanki gliceryna plus dodatki, to u mnie najlepiej sprawdziła się taka bez dodatku mentolu ale z nystatyną - ale ja byłam szczególnym przypadkiem (wrażliwym ;) )
  Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
mamanel

Odpowiedzi: 179
Wyświetleń: 86986

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-05-14, 11:17   Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
Cytat:
I pomyśleć że u lekarza byłem w 81roku a zaziębiony w 96. :shock: Ząb mnie nigdy nie bolał to co mam 24 jest zdrowe-2 niewielkie plomby.Teraz zbieram za tak długi komfort życiowy :lol:


:lol: Też myślę, że świetnie dasz radę.

Cytat:
Mam nawet wkładkę do niej taki dodatek dla jamy ustnej.


Masz możliwość zeskanowania i wklejenia tych materiałów?
  Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
mamanel

Odpowiedzi: 179
Wyświetleń: 86986

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-05-14, 10:49   Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
Pod koniec radio nawet bananów nie mogłam już jeść. Na szczęście te trudności mijają.
  Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
mamanel

Odpowiedzi: 179
Wyświetleń: 86986

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-05-13, 13:37   Temat: Rak dziąsła lewego dolnego
Najważniejsze to słuchać lekarza. Ja nie byłam do końca posłuszna i zjadłam raz pół truskawki w czasie radio, co skończyło się bolesną plamą na języku do końca radioterapii.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group