1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jogi - po leczeniu
mamanel

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 24445

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2010-09-13, 21:47   Temat: Jogi - po leczeniu
jogi45 napisał/a:
O kurcze dziewczyny, proszę nie zrozumcie mnie źle ale dobrze wiedzieć że nie jestem sama z 'takimi problemami"


Mnie też daje jakiś rodzaj siły to, że jest nas tu kilka po leczeniu. Takie wspólne narzekanie ale jednocześnie rozumienie siebie nawzajem czasem się przydaje :)

Jogi, mam kilka kremów, jakiś efekt to daje. Pewnie lepsze byłyby te droższych firm, ale wolę z nimi poczekać jak będzie jeszcze gorzej ;)
Co do Twoich problemów po operacjach, to nie mam wiedzy. Jedyne co mi przychodzi do głowy to znaleźć dobrą przychodnię rehabilitacyjną i regularnie chodzić tam na zabiegi - w zależności od wskazań.
  Temat: Jogi - po leczeniu
mamanel

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 24445

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2010-09-10, 11:21   Temat: Jogi - po leczeniu
Ja mam zmarszczki na połowie twarzy - tej naświetlanej. Robią mi się takie bruzdy, głebokie, gęste zmarszki, szczególnie w okolicy ust i brody. Oczywiście po jednej stronie a po drugiej nie i widać coraz bardziej różnicę.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group