1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: informacja czerniak
marcelina007

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 10069

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-01, 20:12   Temat: informacja czerniak
tina69 a gdzie jest ta klinika ?
  Temat: informacja czerniak
marcelina007

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 10069

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-10-26, 20:18   Temat: informacja czerniak
No tak wycieli mi ale szansa czy to byl ten jest fifty fifty jak to sie mowi. Jeden lekarz nawet zastanawial sie czy mi wszystkich wezlow nie wyciac.
  Temat: informacja czerniak
marcelina007

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 10069

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-10-26, 10:44   Temat: informacja czerniak
Spokojnie masz pewno mala blizne wiec pewno ci zrobia. Moja po docieciy miala ok 7 cm ale i tak wycieli wartownik. Napewno ci zbadaja.
  Temat: informacja czerniak
marcelina007

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 10069

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-10-20, 21:30   Temat: informacja czerniak
Pewno w CO dostaniesz zrypke tak jak ja (jakby to moja wina byla) ze poszezono marginesy. Powino sie to robic u onkologa a juz napewno on powinien taka decyzje podjac. Ale byc moze i tak bys sie nie kwalifikowala do wyciecia wartownika. Jest podobno jakis czas kiedy to mozna jeszcze zrobic po docieciu blizny( chyba 2 tygodnie) bo po tym czasie chlonka juz nowej drogi szuka.

[ Dodano: 2016-10-20, 21:32 ]
sorki poprawiam - kwalifikował

[ Dodano: 2016-10-20, 21:37 ]
Ja bym sie na twoim miejscu skupila zeby jak najszybciej dostac sie do onkologa i zobaczyc co on powie...czy wicinac wartownik czy nie. Bo jesli ci to zleci to ponowne badanie bloczkow chyba nie ma sensu. Ale jesli nie zleci wycinki to moze i warto zbadac czy czasem skala breslow nie jest wieksza.

[ Dodano: 2016-10-20, 21:45 ]
Ps. Dokladnie 2 lata temu 20.10.2014 dowiedzialam sie o czerniaku. Bedziemy obchodzic razem ta felerna rocznice ;)

[ Dodano: 2016-10-20, 21:59 ]
A co do czasu oczekiwania na wizyte to w CO Krakow wyglada to tak ze jest osobna rejestracja dla pacjetow pierwszorazowych i po przyjsciu ze skierowaniem od chirurga jest sie przyjmowanym tego samego dnia.....ale jak jest w innych CO to nie mam pojecia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group