1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DRP z przerzutami do wątroby
maria5626

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6772

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-22, 23:52   Temat: DRP z przerzutami do wątroby
ja rozumiem ze jemu jest ciezko,nie wiem jak bym sie zachowala slyszac diagnoze,ale podjela bym leczenia i robila wszystko by czas mi dany przezyc najlepiej jak bym potrafila,bede probowac przekonac meza na chemioterapie,chciala bym zrobic wszystko co w mojej mocy by mu pomuc ale mam mala nadzieje ze go przekonam lub ze bedzie juz za pozno,pozdrawiam was
  Temat: DRP z przerzutami do wątroby
maria5626

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6772

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-22, 23:35   Temat: DRP z przerzutami do wątroby
dzieki za te slowa,dzieci mowia mi tez abym sie nie obwiniala,maz palil b.duzo a najgorsze to to ze palil na czczo,mowilam ze robi zle ale nie sluchal do tego lubil wypic sobie teraz przestal bo jak mowi chce podleczyc watrobe,cale zycie leczyl sie sam ziolami,jak prosilam by poszedl do lekarza bo nie podobal mi sie jego kaszel to i wtedy leczyl sie sam byl i jest nadal trudnym czlowiekiem ,wszystko wie najlepiej
  Temat: DRP z przerzutami do wątroby
maria5626

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6772

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-22, 23:07   Temat: DRP z przerzutami do wątroby
mnie naprawde nie jest latwo z tym wszystkim,moj tata zmarl na raka,mama miala tez raka,zyla z podleczonym guzem 20lat,taraz maz zachorowal,sa dni ze mnie obwinia za swoja chorobe,gduz pracuje za granica twierdzi ze to moja wina bo nie mial zalezytej opieki,zamias ten czas wykorzystac jak najlepiej z rodzina to ..chwilami to i ja sie zalamuje,dzieci mnie rozumia,duzo rozmawiamy ale meza juz nie zmienie,byl zawsze specyficzny,a teraz kiedy sie dowiedzial o chorobie jest jeszcze gorzej
  Temat: DRP z przerzutami do wątroby
maria5626

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6772

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-22, 22:53   Temat: DRP z przerzutami do wątroby
nie calkiem mi chodzi o b17,naczytalam sie o niej,sa osoby wypowiadajace sie pozytywnie ale sa tez i takie ktore to neguja a wrecz wysmiewaja,dlatego moze jestem tak skolowaciala,nie wiem juz co mam myslec o tym jego sposobie na raka,po raz pierwszy spotkalam sie z kims takim kto chce leczyc sie z tego poaskuctwa sam,jestemnjuz bez sily

[ Dodano: 2012-06-22, 22:56 ]
wyniki robi prywatnie by tylko nie isc do zadnego lekarza,a i stwierdzil ze do onkologa nie pojdzie bo nie ma po co
  Temat: DRP z przerzutami do wątroby
maria5626

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6772

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-22, 22:49   Temat: DRP z przerzutami do wątroby
no wlasnie ,rokowania po chemioterapi sa takie,ale maz nie pojdzie na chemioterapi a czytalam ze tan czas po wykryciu raka dgy jest nie leczony jest jeszcze krotszy,u meza wykryto go 15 marca
  Temat: DRP z przerzutami do wątroby
maria5626

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6772

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-22, 22:34   Temat: DRP z przerzutami do wątroby
ok,przeczytalam regulamin,nie chce niczego propagowac,ani porad medycznych otrzymywac,chcialabym tylko popisac z kims kto by mnie wysluchal i porozmawial z moimi watpliwosciami,moze i nawet powiedzial ze bedzie wszystko dobrze,ja sama sie juz gubie,wszedzie czytam na temat komorkowca a nic konkretnego co mnie interesuje nie znajduje,pozdrawiam

[ Dodano: 2012-06-22, 22:36 ]
tak rozmawial i byl namawiany na chemie,byl umowiony do Bydgoszczy,przekladalismy 3 razy czas wziecia chemi bo myslelismy ze go namowimy ale nic z tago ,zrezygnowal,mowi ze do onkologo juz nie pojdzie bo tylko na chemie go wysylaja,zreszta cale zycie ma alergie na szpital i lekarza
  Temat: DRP z przerzutami do wątroby
maria5626

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6772

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-22, 22:25   Temat: DRP z przerzutami do wątroby
czytalam ze nie jest udowodnione medycznie wyzdrowienie,ale nie zmusze doroslego mezczyzny do pojscia na chemie kiedy sie jej boi,moj tata zmarl 18 lat temu na drobnokomorkowca z zespolem zyly glownej ,po pierwszej chemi pozyl tylko miesiac,majac mojego tate na uwadze moj maz boi sie chemi i wiem ze zadne namowy tego nie zmienia,zaufal calkowicie tej terapi i tego sie trzyma,tym bardziej ze nie odczuwa zadnego bolu,a wydaje mi sie ze i jego kondycja sie poprawila,moze ktos mial taki przypadek
  Temat: DRP z przerzutami do wątroby
maria5626

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6772

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-22, 21:40   Temat: DRP z przerzutami do wątroby
czy moze mi ktos pomoc,wpisuje sie na rozne fora ale nigdzie nie dostaje odpowiedzi,moj maz zachorowal na drobnokomorkowca,nie poddal sie chemioterapi,bierze wit b17,wit c,wit b15,enzym trawienny,zaufal tym witamina tak berdzo nie nawet nie ma mowy aby podja inne lecenie,po miesiacu wyniki sie troche poprawily,ma apetyt,nic go nie boli,nadmieniam ze ma przerzut do watroby,czy ktos sie juz tak leczyl,jakie sa rokowania,czy to mu pomoze,niech mnie ktos oswieci,czytam co sie da ale sama nie wiem co mam myslec o tym jego lec zeniu,pomozcie marias

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-06-22, 21:52 ]
Masz już swój wątek na Forum - tutaj zamieszczaj kolejne posty dot. choroby męża.

  Temat: DRP z przerzutami do wątroby
maria5626

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6772

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-22, 21:33   Temat: DRP z przerzutami do wątroby
moj maz zachorowal na drobnokomorkowc z przerzutem do waroby,nie poddal sie chemioterapi,zaufal w wit b17,po trzech tygodniach wyniki sie poprawily,ma apetyt,czuje sie dobrze,czy ktos tez tak sie leczyl i jakie sa rokowania,maz nie chce nawet slyszec o szpitalu i nnej metodzie leczenia

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-06-22, 21:36 ]
Post wydzielony do osobnego wątku, zgodnie z Regulaminem Forum.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group