1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolakorak endometrialny trzonu macicy
mariax

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10573

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-08-26, 09:58   Temat: Gruczolakorak endometrialny trzonu macicy
Agnieszko dobrze że jesteś ,wiem jak to brzmi ale chyba nie jesteś odosobniona w tym że jesteś sama też tak mam ,mam wspaniałych synów synowe i 3 wnuków i bardzo mnie wspierają ,ale czego można wymagać od młodych ,niestety nie mam wsparcia od męża i to bardzo boli piszesz że nie chcesz wymagać od córki by porzuciła studia i wróciła do kraju ,nie wiem co Ci poradzić ,chyba też nie chciałabym by moje dzieci rezygnowały z swoich marzeń ,co do mojej operacji pierwsze dni były trudne ,ale nie bolało byłyśmy faszerowane lekami przeciwbólowymi ,operację miałam o 7-30 a o13 byłam już na sali pooperacyjnej na drugi dzień rano lekarz kazał wstać ,i musiałam przejść na salę gdzie leżałam przed przyjęciem ,wieczorem sama już się wykąpałam ,profesor namawiał pacjentki by jak najszybciej wstawały wtedy nie robią się zrosty ,co do leczenia ja niestety musiałam przejść jeszcze naświetlania 25 sesji i dopochwowe brachyterapie gdyż mój rak był bardzo złośliwy ,ale Agnieszko mam nadzieję że mój rak został w szpitalu w którym mnie operowano ,i Ty też tak musisz myśleć ,pozytywne myślenie to połowa sukcesu powie Ci to każdy lekarz i niejedna osoba na tym forum ,leczenie przeszłam nad wyraz dobrze jedynie miałam małe kłopoty z pęcherzem i anemię ale po tabletkach po paru tygodniach wszystko minęło ,po operacji też szybko wróciłam do siebie jestem raczej osobą która nie lubi się pieścić ,,i nie wolno C I SIĘ PODDAWAĆ AGNIESZKO jeżeli byś miała ochotę popisać to mam propozycję jestem też na forum SYRENKI są to kobiety po usunięciu macicy są bardzo pomocne i jest szybszy odzew wtedy poznasz nie tylko moje odczucia po operacji ale i innych kobiet bo jak wiesz każda kobieta jest inna i każda ma inny próg bólu i nie wolno się poddawać słyszysz ? nie WOLNO ,trzymaj się kochana i napisz coś więcej o sobie buziaczki Maria :lol: :lol:
  Temat: Gruczolakorak endometrialny trzonu macicy
mariax

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10573

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-08-25, 15:58   Temat: Gruczolakorak endometrialny trzonu macicy
Witaj ja rok temu dowiedziałam się ,że mam złośliwy nowotwór trzonu macicy ,w lipcu miałam abrazję czyli łyżeczkowanie a 22 lipca odebrałam zieloną kartę ,później wszystko poszło lawinowo badania i operacja 16 września usunięto mi macicę z przydatkami i węzły chłonne ,profesor który mnie operował powiedział ze węzły były czyste ale dla świętego spokoju zostały usunięte wynik po operacji rak trzonu macicy stan po operacji SPS II G3 RAK ENDOMETRIOIDIALNY Z RÓŻNICOWANIEM PŁASKONABŁONKOWYM w grudniu miałam radioterapię 25 sesji i 3 zabiegi brachyterapii ,w lutym skończyłam leczenie ,jestem pod opieką IO w Gliwicach .
Agnieszko bardzo wiele przeszłaś ,a jak wiesz stres robi swoje więc myśl pozytywnie będzie dobrze trzymaj się cieplutko Maria :)

[ Dodano: 2016-08-25, 21:27 ]
Agnieszko jesteś możemy trochę popisać ,może będzie Ci łatwiej jak z kimś popiszesz kto przeżywa to co T Y
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group