1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Clark V Breslow 36mm
marjas42

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 128586

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-01-12, 18:32   Temat: Clark V Breslow 36mm
wstawisz wyniki TK czy jednak zostawisz nas w domysłach?

[ Dodano: 2018-01-12, 19:00 ]
zgadzam się z Tobą, że przy takich parametrach czerniaka powinien lekarz zlecić TK od razu, ale wybacz....Ty też mogłeś się upomnieć, wiem, wiem, był okres (chcę wierzyć, że minął) gdy nie zależało Ci na leczeniu, ale teraz z radością odczuwam, że to się zmienia
  Temat: Clark V Breslow 36mm
marjas42

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 128586

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-12-05, 19:56   Temat: Clark V Breslow 36mm
skoro PET pominął te Twoje "podejrzane znamiona" to widocznie nie są one groźne :-D

mf54, czy mógłbyś jednak wkleić albo coś więcej napisać o wyniku? przecież my tu czekamy, ja czekam, nas to wszystkich w jakiś tam sposób dotyka, no postaraj się, proszę
  Temat: Clark V Breslow 36mm
marjas42

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 128586

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-09-28, 13:40   Temat: Clark V Breslow 36mm
tak, sprawdziłam i faktycznie coś wspominałeś, ale własnie TYLKO wspominałeś, jakoś mi umknęło, przepraszam

Twój czerniak był na plecach, prawda? a moze na wys. trzony TH10? nie chcę wyjść na idiotkę, ale coś mi się kojarzy, że w którymś wątku (nie jestem w stanie sobie przypomnieć bo tyle ich czytałam) ktoś pisał, że mu w TK świeciło w miejscu dawnego znamienia, ale potem nie okazało się to niczym złym, jeśli piszę głupoty to pacnijcie mnie w ucho
  Temat: Clark V Breslow 36mm
marjas42

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 128586

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-09-27, 13:00   Temat: Clark V Breslow 36mm
robiłeś w sierpniu TK i nic nie pisałeś? i wyniku brak :uuu:

no troszkę szkoda, myślałam, że my tu wszystko "jak na dłoni"... :lol: :lol: :lol:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group