1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Standardy/możliwości leczenia czerniaka
marjas42

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 8977

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-12-15, 17:12   Temat: Standardy/możliwości leczenia czerniaka
nie, nie, ja mam na myśli okres wcześniejszy, w styczniu br wyniki potwierdziły brak przerzutów w węzłach, i wg mnie to własnie był czas na działania, a tymczasem.....następna wizyta w kwietniu - tak tojo67 napisał :-( .

Nie mogę się z czymś takim pogodzić, był pod opieką lekarzy....i to dobrych lekarzy bo z zespołu prof.Rutkowskiego i nic? Wiem, że cudów nie ma, wiem, że czerniak jest nieprzewidywalny i u każdego zachowuje się inaczej, jednak jeśli pacjent zgłasza się z takimi parametrami jak u tojo67 to wg mnie powinny być podjęte jakieś działania zamiast czekania na przerzuty. Pamiętam jak w wątku młodego chłopaka ccc1 (chyba, mogę się mylić), wszyscy namawiali go na wizytę do Warszawy....

OK, już się zamykam bo nie chcę nikogo urazić ani drążyc, wiem jednak, że nie powinno tak być, mamy prawo oczekiwać lepszej opieki i wiekszego zaangażowania ze strony lekarzy, to tyle
  Temat: Standardy/możliwości leczenia czerniaka
marjas42

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 8977

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-12-14, 19:37   Temat: Standardy/możliwości leczenia czerniaka
Dręczy mnie pytanie dlaczego tojo67 nie dostał się na badania kliniczne, dlaczego nie dostał leków, miał przecież zaawansowany stopień czerniaka, był przecież u lekarzy z zespołu prof.Rutkowskiego, wkurza mnie to wszystko i dołuje
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group