1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki
marysia5

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-08-17, 21:35   Temat: Rak nerki
Aniu, składam wyrazy głębokiego współczucia, jest nam bardzo smutno, twój tato potrafił każdego pokrzepić dobrym słowem i radą, to prawdziwy przyjaciel, pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Pokój jego duszy. Marysia5 ::rose::
  Temat: Rak nerki
marysia5

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-06-12, 22:38   Temat: Rak nerki
witaj Jermal
Co u ciebie, czy coś drgnęło w dobrą stronę? życzę ci tego z całego serca. Mój mąż na sutenie , ale bolą go bardzo ramiona, nie wiem czy to skutki uboczne leku czy coś gorszego się dzieje. Następne badanie 16.07.2012. Pozdrawiam serdecznie i czekamy na wieści. Marysia5
  Temat: Rak nerki
marysia5

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-06-08, 19:41   Temat: Rak nerki
Witaj Jermal
Mimo wszystkich trudności wierzę, że wariant B zakończy się twoim zwycięstwem, czego ci z całego serca życzę. Trudno uwierzyć, jak ci zdrowi potrafią potrafią być okrutni wobec tak bardzo chorych, a tak bardzo nie wiele trzeba aby wszyscy byli równi. Stan zdrowia męża opisałam w swoim poście, jeśli ci starczy sił, to odezwij się. Pozdrawiam serdecznie całą twoją rodzinę i życzę zdrowia i siły w walce o nie. Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Rak nerki
marysia5

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-05-29, 08:11   Temat: Rak nerki
Witaj Jermal.
Wprost nie chce się wierzyć, że są tacy ludzie, którzy tak reagują wobec człowieka chorego. Najprościej to nie reagować, a już kompletnie się nie przejmować, tylko im współczuć, bo to oni naprawdę są chorzy. Aż strach myśleć do jakiego udadzą się szpitala, bo przecież jednoosobówek nie ma.Najważniejsze żeby mieć siły do walki i odnieść zwycięstwo.Jak z nowym lekiem u ciebie? My czekamy na wynik TK, też się bardzo denerwujemy. Pozdrawiam słonecznie z Ostrzeszowa i życzę zdrowia dla ciebie i najbliższych. Marysia5.
  Temat: Rak nerki
marysia5

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-05-22, 13:18   Temat: Rak nerki
Witaj Jermal
Ciężko w to wierzyć, ale ten gad jest straszny. Ale nie załamuj się, ty dasz mu radę jesteś silny i dobry człowiek. Cały czas podnosisz nas na duchu i wszyscy cie wspieramy. Ja nie umiem ci doradzić odnośnie lekarstw, bo się jeszcze nie znam, b o dopiero zaczynamy tą walkę, ale życzę ci z całego serca zwycięstwa. Ciągle śledzę twój wątek i trzymam kciuki za twoje zdrowie. Oby jak najpredzej poprawiły się twoje wyniki. Pozdrawiam serdecznie. Marysia5
  Temat: Rak nerki
marysia5

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-05-12, 19:41   Temat: Rak nerki
Witaj Jermal!
Cieszę się bardzo i gratuluję dobrych wyników. Piszesz że podejrzewasz jakąś pułapkę w cholesterolu, bądź dobrej myśli, przecież nie musi to by reguła, zobaczysz będzie dobrze tym razem, tak sie przecież starałeś i należy ci się nagroda. A jeszcze tak zapytam czy ty robiłeś te wyniki ambulatoryjnie czy w szpitalu, bo tomograf będzie 16.05.2012. Powiedz mi jeszcze czy zawsze jest robiony tomograf klatki piersiowej i brzucha , czy rożnie to bywa.Problemy męża opisałam w moim wątku, proszę przeczytaj go i pociesz. Trzymam mocno kciuki za twój TK i za dobre wyniki. Pozdrawiam serdecznie.Marysia5
  Temat: Rak nerki
marysia5

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-05-08, 16:37   Temat: Rak nerki
Jermal - bardzo szkoda że nie możesz uczestniczyć, ty na pewno byś nam przekazał wiele mądrych wiadomości , ja jednak wierzę że ty wyśledzisz te wiadomości i się z nami podzielisz.Życzę wszystkiego zdrowego i dobrych wyników. Mój mąż jutro zaczyna walkę, trzymaj kciuki. Pozdrawiam mile Marysia5.
,
  Temat: Rak nerki
marysia5

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-04-29, 16:03   Temat: Rak nerki
Jermal
Tak, tak potwierdzam tą informację że kukanie to bardzo dobry znak, tym bardziej jeśli ich liczba jest nieparzysta.Tak mawiały nasze babcie, to musi być prawda.Życzę udanego łykendu i wszystkiego dobrego na długi czas, pozdrawiam świątecznie. Marysia5.
  Temat: Rak nerki
marysia5

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-04-13, 17:52   Temat: Rak nerki
ja również gratuluję kolejnego zwycięstwa w takiej trudnej walce i życzę nasępnych zwycięstw i tylko zwycięstw.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group