1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moja mama .....
marzena66

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 32110

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-01-01, 00:49   Temat: Moja mama .....
Casharel przeczytałam Twój post i musiałam napisać. W Wigilię jechałam z dziećmi na święta, dzieci w jednym samochodzie z moją sześciomiesięczną wnusią ja w drugim z rodzicami. Byliśmy parę kilometrów od celu jak walnął w moje dzieci TIR, tego widoku, krzyku wnuczki, córki nie zapomnę do końca życia, to było parę dni temu. Samochód całkowicie do kasacji, wszystko zmiażdżone a moje dzieci, wnuczka wyszli z tego z małymi obrażeniami. Przed wyjazdem byłam u mojej teściowej, którą pochowałam w tym roku i którą zajmowałam się do końca (rozsiana choroba nowotworowa) i strojąc grób świątecznie rozmawiam z Nią, zresztą zawsze to robię i też wiem, że czuwała nad nami, przecież to była Jej kochana wnuczka, chyba mamy tam w górze naszych aniołów, którzy się nami opiekują, ja tak staram się myśleć jest wtedy łatwiej.

Dużo zdrowia i siły Wam życzę. Przepraszam, że tak w Twoim wątku o sobie, pewnie podobna sytuacja mnie skłoniła do tego. Pozdrawiam
  Temat: Moja mama .....
marzena66

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 32110

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2014-11-29, 21:52   Temat: Moja mama .....
Casharel, kolejny ciężki czas przed Tobą, okres żałoby. Trudny ale trzeba to przeżyć i iść dalej przez życie, masz dla kogo. To Ty będziesz teraz opowiadać i wspominać Mamę/Babcię i póki będzie w Waszych pamięciach, wspomnieniach będzie z Wami.
To też moje pierwsze święta Bożego Narodzenia bez Mamy i wiem jak jest Ci trudno.

Pozdrawiam :tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group