1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Na granicy życia i śmierci, jak sobie z tym poradzić
marzena66

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 11245

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2014-11-02, 19:41   Temat: Na granicy życia i śmierci, jak sobie z tym poradzić
Eirene sama straciłam w ostatnim czasie parę osób bardzo mi bliskich, wszystkich na nowotwory, wiem jaki to ból.
Mówi się, że czas leczy rany, fakt leczy bo musimy żyć dalej, pochłaniają nas obowiązki ale ten ból w sercu zostaje na zawsze.

Płacz jak możesz, to pomaga, praca też, bo jesteś wśród ludzi, musisz funkcjonować. Musisz przeżyć ten smutny dla Ciebie czas, jak trzeba wspomagać się jaką tabletką uspokajającą bo wszystkie stresy odbijają się na naszym zdrowiu.

Życzę dużo siły, trzymaj się.
  Temat: Na granicy życia i śmierci, jak sobie z tym poradzić
marzena66

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 11245

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2014-10-18, 07:42   Temat: Na granicy życia i śmierci, jak sobie z tym poradzić
Bardzo mi przykro, wyrazy współczucia. ::rose::
  Temat: Na granicy życia i śmierci, jak sobie z tym poradzić
marzena66

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 11245

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2014-10-16, 16:41   Temat: Na granicy życia i śmierci, jak sobie z tym poradzić
Eirene, mów do mamy to co chcesz powiedzieć. Nie wiesz czy Ona słyszy czy też nie. Powiedz Jej wszystko co chciałabyś przekazać. Moja teściowa też była niekontaktowa a ja mówiłam, mówiłam i wiedziałam, że nic nie rozumie. Jak odzyskała na moment świadomość powiedziała ja też was kocham (mnie i swojego syna). Będzie Ci łatwiej, siedź, trzymaj za rękę, opowiadaj o rzezach dnia codziennego oraz to jak kochasz i jak jest dla Ciebie ważna.

Masz nerwicę lękową, leczysz się, to rozumiem, że przyjmujesz leki. Jak nie to bierz a jak bierzesz to może na ten trudny czas potrzeba zwiększenia dawki leków, jakieś benzo na ataki. Tachykardia to normalne, stresujesz się, boisz, mam lęki serce szaleje, może jakieś leki od kardiologa na zmniejszenie pulsu.

Musisz teraz być silna dla mamy a siłę na pewno znajdziesz, nawet nie wiesz skąd ona do Ciebie przyjdzie.
Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group