1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mięsak trzonu macicy; rozsiew nowotworowy - rak odbytnicy ?
marzena66

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 18964

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2014-12-09, 17:24   Temat: Mięsak trzonu macicy; rozsiew nowotworowy - rak odbytnicy ?
Anczarka bardzo mi przykro, że trafiłaś na takie HD a zwłaszcza takich ludzi. Pewnie są różne hospicja i działalność osób tam pracujących też jest różna.

Pisałam ze swojego doświadczenia, że trafiłam na ludzi, którzy byli wspaniali. Raz w tygodniu zawsze był lekarz i pielęgniarka, byli również na telefon, pojawiali się jeśli wymagała tego potrzeba i częściej, zdarzało się i dwa razy na dzień. Lekarz dyżurny w hospicjum również udzielał pomocy telefonicznej, do dyspozycji miałam wolontariuszy jeśli bym tego chciała (nie potrzebowałam) jak i psychologa, byłam na prawdę pod ogromnym wrażeniem osób tam pracujących. A muszę jeszcze dodać, że hospicjum nie znajdowało się w miejscowości, w której mieszkam więc musieli do mnie dojechać. Pogotowia rzeczywiście nie bardzo są chętni do pomocy w chorobie nowotworowej ale jak coś się dzieje dzwoń uparcie bo i tak mają taki obowiązek jak jest zgłoszenie, nawet jakby przyjechali pomóc tylko doraźnie. Chory nie może cierpieć.

Pozdrawiam.
  Temat: Mięsak trzonu macicy; rozsiew nowotworowy - rak odbytnicy ?
marzena66

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 18964

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2014-12-08, 22:05   Temat: Mięsak trzonu macicy; rozsiew nowotworowy - rak odbytnicy ?
Anczarka może mamie powinien lekarz wypisać jakieś leki osłonowe na żołądek, podpytaj. I koniecznie załatw opiekę hospicjum domowego. Przyjdzie moment, że na prawdę nie będziecie mogli mamy nigdzie zawieść (piszesz, że mama leży), będą potrzebne leki, jakaś pomoc lekarska i wtedy hospicjum jest wręcz konieczne.

Pozdrawiam
  Temat: Mięsak trzonu macicy; rozsiew nowotworowy - rak odbytnicy ?
marzena66

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 18964

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2014-10-24, 17:21   Temat: Mięsak trzonu macicy; rozsiew nowotworowy - rak odbytnicy ?
Jak najbardziej pomoc hospicjum jest wskazana. Warto skorzystać na początku z pomocy hospicjum domowego.
Zazwyczaj lekarz jak i pielęgniarka dają do siebie telefony więc istnieje możliwość skorzystania z porady telefonicznej. Lekarz i pielęgniarka w naszym wypadku przychodzili raz w tygodniu, w razie potrzeby częściej. Wypisanie recept bez problemu, pielęgniarka pokazała i jednocześnie nauczyła jak postępować w sytuacjach kryzysowych jak i zwykłych czynnościach codziennych. Pomoc osób z hospicjum w moim wypadku była czymś wyjątkowym i bardzo pomocnym.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group