1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
marzena66

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 42373

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-01-05, 17:26   Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
izula68,

Przyjmij najszersze wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
marzena66

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 42373

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-22, 13:08   Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
izula68, :tull: , trzymaj się dzielnie.
  Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
marzena66

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 42373

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-20, 14:25   Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
izula68,
Niech śpi, wtedy nie cierpi, nie je, niestety przychodzi taki moment, że chory traci zupełnie chęć do jedzenia, nie czuje głodu, nie zmusza się do jedzenia. Jak nie pije to nawilżajcie usta mokrymi wacikami. Musisz się nastawić na wszystko.

Mocno przytulam.
  Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
marzena66

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 42373

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-16, 19:33   Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
izula68 napisał/a:
wciąż mam wyrzuty ,że za mało ,za krótko itd


Co byśmy nie robili a zazwyczaj robimy bardzo dużo, to wyrzuty sumienia zżerają nas bardzo długo, bo nie zrobimy jednego, nie wyrwiemy kochanej osoby z łap śmierci.

Trzymaj się.
  Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
marzena66

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 42373

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-01, 20:18   Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
izula68,

Trudno powiedzieć co powinniście zrobić. Na pewno mama nie powinna być sama w domu. Chorzy zawsze wolą dom, to Ich bezpieczne miejsce ale jeśli wiesz, że nie podołasz sama, czy też z pomocą kogoś w opiece nad mamą to trzeba wziąć pod uwagę hospicjum stacjonarne.

pozdrawiam
  Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
marzena66

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 42373

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-01, 16:41   Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
izula68 napisał/a:
.Strasznie mi żal Mamy ,a ja nie wiem co nas jeszcze czeka ?


Nie wiem czy to przerzuty do węzłów chłonnych, bo u mnie nikt tak nie spuchł jak Twoja mama, ale w tych rejonach jak są powiększone węzły to rzeczywiście się puchnie, wygląd jak przy śwince.

Czytałaś pewnie nie raz forum i wiesz, że czeka Was trudna droga, to tak podstępna choroba, że można się różnych zmian i dolegliwości spodziewać każdego dnia.

życzę dużo siły :tull:
  Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
marzena66

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 42373

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-06-25, 20:03   Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
izula68 napisał/a:
No tak ale Ona nie rozmawia na temat choroby


Myślę, że przyjdzie moment kiedy zada pytania i wtedy bądź gotowa na taką rozmowę.
  Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
marzena66

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 42373

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-06-25, 19:07   Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
izula68,

Z tego wynika, że mama na Ciebie scedowała cała wiedzę. Jestem zdania, że pacjent powinien wiedzieć ale są czasami sytuacje, że lepiej dawkować te przykre informacje. Skoro mama ma takie podejście to może dawkuj wiedzę, mów mamie prawdę wtedy kiedy chce ją usłyszeć. Niech mama kieruje rozmową a Ty się dostosowuj.

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group