1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guzkowaty, Clark 5, Breslov 7 mm, przerzuty odległe
marzena66

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 33910

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-09-01, 17:51   Temat: Guzkowaty, Clark 5, Breslov 7 mm, przerzuty odległe
kkropka,

Nie składałam Ci kondolencji bo tak wypada, nie oceniaj wszystkich tak nisko. Na pewno strata dziecka jest czymś niewyobrażalnym i strasznie bolesnym ale każdy z nas tutaj na forum stracił kogoś bardzo bliskiego, kochanego, niektórzy walczą sami z chorobą. To forum jest specyficzne, jest tu ogrom bólu, cierpienia, łez, strachu. Rozumiem Twoją złość ale zrozum i nas, że my też cierpimy i walczymy i niestety wielu z nas tą walkę przegrywa. Czy powinniśmy się spierać, być wobec siebie złośliwi? nie bo to nam wszystkim nie pomoże. Teraz wszyscy się odezwali jak piszesz, wielu z nas czyta forum ale nie zawsze jesteśmy w stanie pomóc bo nic merytorycznego nie wniesiemy.
Bardzo, bardzo Ci współczuję i uwierz, że na pewno każdy z nas rozumie Twój wielki ból.

Pozdrawiam
  Temat: Guzkowaty, Clark 5, Breslov 7 mm, przerzuty odległe
marzena66

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 33910

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-08-19, 21:03   Temat: Guzkowaty, Clark 5, Breslov 7 mm, przerzuty odległe
Ja również bardzo współczuję, nie tak powinno być. Przyjmij moje najszczersze wyrazy współczucia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group