1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nie mam z kim porozmawiać
marzena66

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 16453

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-07-21, 17:12   Temat: nie mam z kim porozmawiać
maga12,

Przyjmij najszczersze wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: nie mam z kim porozmawiać
marzena66

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 16453

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-07-19, 17:52   Temat: nie mam z kim porozmawiać
maga12,

Pielęgnuj te piękne chwile tak jak to robisz. Życzę, żeby mama usłyszała to wszystko co nam napisałaś.

Dużo sił Wam życzę i gorąco pozdrawiam.
  Temat: nie mam z kim porozmawiać
marzena66

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 16453

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-06-20, 12:07   Temat: nie mam z kim porozmawiać
maga12,

Bardzo przykre, że rodzina nie potrafi pomóc w trudnej sytuacji życiowej, ale nie mnie to oceniać. Może porozmawiaj z bratem na spokojnie albo z bratową, może Ona zrozumie Waszą sytuację. Jesteś rozdarta pomiędzy mężem a mamą, obie sytuacje wymagające pomocy. Męża trzeba jak najszybciej zapisać na terapię ale jeśli sam nie zrozumie, że ma ogromny problem wymagający leczenia, nic nie poradzisz , nie upilnujesz jak i nie zmusisz do leczenia. Może jest ktoś inny kto męża do tego przekona, jest w stanie z mężem pójść na terapię, pomóc mu wyjść z nałogu?

Nie obwiniaj się za wszelkie zło, które Was dopadło, mąż jest dorosły i musi chcieć dać sobie pomóc, wtedy będziesz mogła to zrobić. Mama, bardzo ważna osoba w naszym życiu, nie zawsze można być razem choć może powinno się być ale sytuacje życiowe różne piszą scenariusze, bądź z mamą ile możesz, może uda się jakoś rozwiązać z czasem Wsze problemy, ciężko coś napisać.
Jeśli nie dajesz rady psychicznie wspomóż się jakimiś lekami przeciwdepresyjnymi bądź ziołowymi na uspokojenie dla własnego dobra.

Bardzo mi przykro, myślę że na pewno wiele osób z forum wesprze Twoją psychikę, może da jakiś drogowskaz.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group