1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki, przerzuty do kości
marzena66

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10153

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-10-26, 17:35   Temat: Rak nerki, przerzuty do kości
Anja1512,

Przyjmij najszersze wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: Rak nerki, przerzuty do kości
marzena66

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10153

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-08-17, 17:18   Temat: Rak nerki, przerzuty do kości
Anja1512,

Może takie splątanie świadczyć o przerzutach do mózgu ale trzeba się zastanowić czy męczyć mamę kolejnymi wyczerpującymi badaniami czy lepiej otoczyć Ją opieką żeby godnie przeżyła swój czas. Ja wybrałabym drugą opcję ale to moje zdanie. Mamy stan będzie zmienny, choroba postępuje, jednego dnia się uśmiechnie, drugiego nie pozna Was, trzeciego może być agresywna.
Poświęćcie ten czas mamie, zadbajcie o Jej komfort psychiczny i fizyczny, spełniajcie Jej zachcianki, powiedzcie to co chcielibyście Jej powiedzieć. Przykre to wszystko ale ta choroba jest okropna.

Trzymaj się dzielnie, pozdrawiam.
  Temat: Rak nerki, przerzuty do kości
marzena66

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10153

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-08-16, 18:17   Temat: Rak nerki, przerzuty do kości
Anja1512,

czy jesteście pod opieką hospicjum domowego? Stan Twojej mamy nie jest najlepszy i nie liczyłabym na cud, że z tego wyjdzie, bardzo mi przykro to pisać, ale chyba lepiej znać prawdę, chociażby po to żeby zadbać o stan fizyczny i psychiczny mamy. Teraz u mamy liczy się każdy dzień żeby przeżyła go bez bólu, cierpienia, najważniejsza jest jakość życia. Przykre jest to co przechodzicie ale te wszystkie objawy takiego splatania też świadczyły u mnie o przerzutach do mózgu.

Życzę Wam dużo sił, pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group