1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki uogólniony
marzena66

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 22015

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-11-02, 20:26   Temat: Rak nerki uogólniony
adgol2004,

Przyjmij wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: Rak nerki uogólniony
marzena66

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 22015

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-10-19, 06:51   Temat: Rak nerki uogólniony
adgol2004 napisał/a:
Do południa mamy wizytę z opieki paliatywnej.


Cała nadzieja w Nich, muszą ustawić dobrze przeciwbólowo. Powiedz, że do tej pory leki niewiele pomagają albo pomagają na chwilę. Tato musi mieć wprowadzone leki na stałe, brane systematycznie plus do tego jakiś lek, który doraźnie będziecie mogli jeszcze dołączyć w razie ponownego bólu. Pogotowie niewiele pomoże, to tylko pomoc doraźna, pomoc na chwilę.
adgol2004 napisał/a:
Śpi na stojąco

Na to też trzeba coś zadziałać. Boi się jak wiele osób, że jak już siądzie, położy się to więcej nie wstanie. Takie chodzenie to też dla Niego męczarnia, zwłaszcza przy przerzutach do kości, też zasugerujcie lekarzowi ten problem, chyba lepiej będzie jak tato trochę poleży, pośpi.
adgol2004 napisał/a:
Mega uparty

To choroba tak zmienia człowieka, chce walczyć na siłę ale choroba osłabia i czyni spustoszenie.

Dużo sił dla Was.
  Temat: Rak nerki uogólniony
marzena66

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 22015

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-10-16, 05:58   Temat: Rak nerki uogólniony
adgol2004,

Mój dziadek ma przerzuty do kości, miał radioterapię na kręgosłup, niewiele pomogło. Niestety ma też silne bóle. Tak jak Ty i ja naczytałam się, że przy przerzutach do kości są silne bóle. Pilnujcie żeby tata brał każdą dawkę leku przeciwbólowego bo takie opóźnienia w podawaniu, czy pominięcie dawki może skutkować trudnym do opanowania bólem, systematyczność brania leków uśmierza w jakimś stopniu ból.
Może trzeba zmodyfikować tabletki przeciwbólowe, nie wiem kto Wam je przepisuje ale najlepsze w doborze tego typu leków są hospicja i Poradnie leczenia bólu.

Wspieramy całym sercem, ciężka choroba, ciężko patrzeć na cierpienie ale tylko tyle możesz zrobić być, pomagać, uśmierzać ból i kochać.

Sił życzę.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group