1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Anita75 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5323

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-09-27, 21:49   Temat: Anita75 - komentarze
Anita75,

Nie odbieraj nadziei mów, że zrobicie wszystko aby przeszedł całe leczenie jak najłagodniej i będziecie z nim zawsze podczas choroby, nie dacie Mu cierpieć.
Anita75 napisał/a:
boję się, że druga chemia...po prostu go zabije...

Chyba lekarze wiedzą co czynią i widocznie tato nadaje się do dalszego leczenia, nie można tak myśleć.

Trzymaj się.
  Temat: Anita75 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5323

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-09-27, 21:32   Temat: Anita75 - komentarze
Anita75 napisał/a:
.kiedyś...gdzieś... przeczytałam, że wystarczyłaby jedna osoba, która NAPRAWDĘ uwierzyłaby,...........................wtedy udałoby się... ja nie potrafię


Widzisz Anitko, bo u nas wciąż panuje przekonanie że rak to wyrok, a reklamy mówią odwrotnie. Sami widzimy po forum, wśród naszych znajomych, słuchając mediów, że rak zabija kolejne osoby a tak mało jest ozdrowień. Nie dziwię się Tobie, że nie wierzysz, choć chciałabym, żeby tak było u Ciebie i każdego, żeby rak nie był wyrokiem, żeby były na niego skuteczne lekarstwa a jak jest wiemy. U mnie w rodzinie i to tej najbliższej walczyło na różne typy raka 7 osób i niestety nikomu się nie udało, to jak uwierzyć.

Może Wam się poszczęści, czego życzę z całego serca.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group