1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz na płucu - rokowania
marzena66

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 13378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-02-04, 09:20   Temat: Guz na płucu - rokowania
lukiko1986,

Przyjmij najszczersze wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: Guz na płucu - rokowania
marzena66

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 13378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-11-05, 06:35   Temat: Guz na płucu - rokowania
lukiko1986 napisał/a:
U mojej mamy zdiagnozowano finalnie ostatnie stadium - drobnokomórkowy,

Czyli mama jest leczona paliatywnie. Niestety nie wyleczy to mamy jedynie zminimalizuje dolegliwości.
lukiko1986 napisał/a:
później ma się zgłosić na wizytę (nie na chemię) - w sumie nie wiem o co chodzi na tym etapie.

Jeżeli chemia przyniosła efekty (zmiany się zmniejszyły), mamy samopoczucie jest dobre to jest szansa, że mama może dostać jeszcze chemię, może radioterapię tutaj poczytaj jakie są propozycje w tym rodzaju raka i stopniu zaawansowania choroby
http://www.onkonet.pl/dp_rakpluca3.php

lukiko1986 napisał/a:
Wierzę w to, że decyzja ta przedłuży nadzieję...

To oczywiście wszystko zależne jest jak choroba będzie postępowała i jak silny jest mamy organizm. Na razie cieszcie się tym, że mama w miarę dobrze się czuje, że jest samodzielna, trzeba żyć tu i teraz i lepiej nie wybiegać w przyszłość.

pozdrawiam i sił dla mamy w tej walce.
  Temat: Guz na płucu - rokowania
marzena66

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 13378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-07-16, 14:51   Temat: Guz na płucu - rokowania
Z zamieszczonych wyników można wyczytać, że jest rozsiany proces neo - neoplazmatyczny czyli nowotworowy.

W usg w wątrobie nie uwidoczniono zmian przerzutowych ale w badaniu TK klatki piersiowej, fragment wątroby, który został objęty badaniem wskazuje na zmiany meta w wątrobie, czyli są tam niestety przerzuty. Usg nie jest tak dokładnym badaniem i nie pokazało tych zmian, bo są małe ale niestety są.

Niestety to wszystko wskazuje, że choroba jest już zaawansowana. Trzeba cierpliwie poczekać na badania hist.pat i dopiero będzie wiadomo jaki to rodzaj raka i jakie będzie dalsze postępowanie.

Bardzo mi przykro, że i Wam przytrafiła się taka okrutna choroba, witam Cię na naszym forum.

pozdrawiam
  Temat: Guz na płucu - rokowania
marzena66

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 13378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-07-16, 13:33   Temat: Guz na płucu - rokowania
No przykro mi ale ja też nie mogę się doczytać.

Jak wstawić załączniki
http://www.forum-onkologi...orum/faq.php#35

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group