1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: problem z bólem
marzena66

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5086

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-09-18, 08:43   Temat: problem z bólem
Donka42,

Strasznie przykra sytuacja. Powiem z własnego doświadczenia. Moja ciocia jak leżała w szpitalu czy to nazwijmy "zwykłym" czy onkologicznym to żaden nie potrafił opanować bólu, ciągle z tego bólu płakała/wyła, dopiero jak zabraliśmy ją pod opiekę hospicjum ból jak ręką odjął został opanowany.

Nie wiem jak to działa ale mam wrażenie, że szpitale nie potrafią opanować bólu, nie wiem dlaczego.
Donka42 napisał/a:
Nie chcą mu podawać więcej środków bo będzie skołowany-jak mówią


No z tym to ja się nie zgadzam, lepiej jak pacjent będzie spał, przysypiał, nawet jak będzie pół przytomny i skołowany niż cierpiący z ogromnego bólu, wręcz wyjący to przecież jeszcze bardziej go osłabia, wymęcza, odbiera chęci do życia.
Donka42, a może jest możliwość skontaktowania się z Waszym lekarzem z hospicjum i porozmawiaj z Nim jakie leki mężowi podają, powiedz jak mąż cierpi, może lekarz hospicyjny coś doradzi, podpowie co podawać mężowi żeby nie cierpiał a Ty podpowiesz lekarzom szpitalnym i jakoś opanujecie wspólnie dolegliwości bólowe męża.

Mocno przytulam :tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group