1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Clark V Breslow 36mm
marzena66

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 128586

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-11-05, 18:42   Temat: Clark V Breslow 36mm
Ach to milczenie, nigdy tego nie lubię na tym forum. Nie na takie informacje czekamy.

Nasz kochany chłopaku, z kim ja się teraz będę kłocić, kogo napominać ach...., zrobiłeś nam wszystkim psikusa, nie tak miało być, nie tak.

Spoczywaj w pokoju ::rose::
  Temat: Clark V Breslow 36mm
marzena66

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 128586

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-06-05, 20:47   Temat: Clark V Breslow 36mm
Kochani wiem, ze się martwicie ja też ale prosze uszanujcie tą ciszę. Taka cisza może oznaczać i najgorsze, może oznaczać inny powód. Jeżeli nic się złego nie stało to kolega się na pewno odezwie, jak milczy może być różnie. Proszę to uszanować tym bardziej, że może to być coś poważnego.
  Temat: Clark V Breslow 36mm
marzena66

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 128586

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-22, 16:03   Temat: Clark V Breslow 36mm
mf54 napisał/a:
Marzena alboto wrzuci w kciuka , albo da ludzion przeczytac.

Marzena da ludziom poczytać, Marzena nie taki diabeł straszny :dev:

Proś pielęgniarki, lekarza, czy nawet odwiedzających żeby Ci pomogli/podali jak coś spadnie, przecież wszystko się może zdarzyć a pomocy nie powinni odmówić.

mf54 napisał/a:
Jak jest za wysoko w hierarchii to juz wiesz po spojrzeniu, ona jest od klucia albo od powieszania tych butelek z plynem

Dopiero niedawno przechodziłam to samo z mamą w szpitalu więc dokładnie wiem o czym mówisz.

Trzymaj się dzielnie nasz chłopaku, jesteśmy myślami z Tobą.
  Temat: Clark V Breslow 36mm
marzena66

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 128586

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-21, 10:10   Temat: Clark V Breslow 36mm
mf54,
Trzymaj się chłopaku, podrzucić papieroski? ;)
  Temat: Clark V Breslow 36mm
marzena66

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 128586

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-05, 13:10   Temat: Clark V Breslow 36mm
mf54 napisał/a:
TK będę miał 30 kwietnia, ale TK i tak nie wykaże żadnego udaru, chyba że mam zalane krwią pół głowy :shock:


Tak nie do końca się z tym zgadzam bo zależne jest to czy udar był niedokrwienny czy krwotoczny
Udaru niedokrwienny czasem jest niewidoczny w tomografii ale pozwala wykluczyć udar krwotoczny, który jest groźniejszy.

Nie będziemy filozofować i spierać się co pokaże, teraz istotny jest wynik badania.

Trzymaj się nadal dzielnie :)
  Temat: Clark V Breslow 36mm
marzena66

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 128586

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-04, 14:42   Temat: Clark V Breslow 36mm
mf54 napisał/a:
Gdzieś w międzyczasie w lutym, musiałem mieć jakiś udar lub nawet 2

A miałeś robione TK, RM głowy po tym lutym?, bo jeśli tak to powinno to wyjść w badaniach.

pozdrawiam, trzymaj się nasz chłopaku
  Temat: Clark V Breslow 36mm
marzena66

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 128586

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-02-04, 18:02   Temat: Clark V Breslow 36mm
mf54,
A ja tak zwyczajnie po ludzku myślę o Tobie ciepło życząc Ci dużo sił, którymi nie jedną osobę byś obdzielił.
  Temat: Clark V Breslow 36mm
marzena66

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 128586

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-01-05, 20:16   Temat: Clark V Breslow 36mm
mf54 napisał/a:
Nie mogę się przecież stresować

nie możesz, nawet na pewno ;)
  Temat: Clark V Breslow 36mm
marzena66

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 128586

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-30, 21:34   Temat: Clark V Breslow 36mm
I co ja mam z Wami zrobić, wątek merytoryczny a tu jakieś boczusie, kluchy, pomidorowe bez pomidorów, cebulki, pieczone kuchy, jakieś porwania się szykują?
Krzyczeć nie lubię, karać tym bardziej zwłaszcza, że i fachowo sobie pomagacie i wspieracie wzajemnie, rolę moderatora czynić muszę bo władze wyższe mnie okrzyczą (może) |bezradny| no i jestem zagubiona :omondieu: ;-))
Żeby nie było, że moderator nic nie robi [paluszkiem] ;-))
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group