1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita?
marzena66

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6493

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-08-14, 14:18   Temat: Rak jelita?
MarylaKS,

Bardzo mi przykro, zastanawiałam się co Ci odpisać a Ty wstawiasz tak smutną informację.
Przyjmij moje najszczersze wyrazy współczucia.
MarylaKS napisał/a:
Może w tym wszystkim nagłe odejscie we śnie było wybawieniem?

Wiem, że to dla Cebie ogromna strata ale uwierz, że tak, lepsze to niż umieranie przez kilka miesięcy w cierpieniu a wiem o czym mówię.

Bardzo mi przykro ::rose::
  Temat: Rak jelita?
marzena66

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6493

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-08-07, 07:16   Temat: Rak jelita?
MarylaKS napisał/a:
wystąpiły bardzo silne bóle w okolicach lewego jajnika.

Sprawdzono jaki powód czy podano tylko leki przeciwbólowe?

pozdrawiam
  Temat: Rak jelita?
marzena66

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6493

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-07-31, 21:30   Temat: Rak jelita?
MarylaKS,
Wyniki nie są jeszcze bardzo tragiczne.

pozdrawiam
  Temat: Rak jelita?
marzena66

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6493

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-07-28, 09:10   Temat: Rak jelita?
MarylaKS napisał/a:
ma odstawić na tydzień i dopiero wtedy będzie robiona.

Tak jak najbardziej bo mogłaby się wykrwawić.

pozdrawiam
  Temat: Rak jelita?
marzena66

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6493

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-07-27, 19:31   Temat: Rak jelita?
MarylaKS,
Chcą robić biopsję wątroby to robić, bo w razie raka szybka diagnoza jest niezbędna, kazdy dzień na wagę złota. Pobrane zmiany z wątroby jak wykażą raka to będzie to określone z badania hist.pat, czy to rak pierwotny wątroby, czy przerzut i ewentualna sugestia "z czego", jeśli to oczywiście będzie rak bo teraz rozmawiamy tylko czysto teoretycznie, choć opis badania rzeczywiście budzi podejrzenie nowtworu złośliwego. Na razie nic nie wymyślimy, trzeba czekać na wyniki hist.pat. i z watroby też wynik będzie bardzo istotny, jeśli oczywiście lekarz dobrze trafi i pobierze właściwy materiał.

pozdrawiam
  Temat: Rak jelita?
marzena66

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6493

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-07-26, 19:54   Temat: Rak jelita?
MarylaKS napisał/a:
.W środkowej części esicy widoczne okrężne pogrubienie ściany do szerokości 1,2cm zwężające światło jelita na długości 2,7 cm przylegające bez wyraźnej granicy do okolicy lewego przymacicza i lewej żyły jajnikowej,

To brzmi bardzo niepokojąco, nie wiem czy lekarz tylko pobrał polip czy jeszcze coś "wyskorobał", musicie poczekac na wynik hist-pat, bo obraz budzi podejrzenie raka esicy z przerzutami do wątroby.

MarylaKS napisał/a:
Czy jest sens robić np marker AFP czy inne badania AspAT, ALAT ?

Na razie nic nie róbcie sami, trzeba poczekać na wynik i wtedy lekarz zleci badania jakie będą jeszcze potrzebne.

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group