1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór nerki
marzena66

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 17176

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2019-07-14, 15:29   Temat: Nowotwór nerki
dusia157,

Zazwyczaj zmiany do 10 mm są do obserwacji ale jesli jest podejrzenie, że może to być przerzut a takie sugestie chyba były to trzeba coś robić bo za pół roku to zmiana może być już duża i rozsiewać się dalej. Ja bym drążyła temat i domagała się żeby coś robić.

pozdrawiam
  Temat: Nowotwór nerki
marzena66

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 17176

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2019-06-08, 17:44   Temat: Nowotwór nerki
dusia157 napisał/a:
Lekarz przepisał tabletki uspakajajace przed badaniem i próbujemy 24 czerwca.

Jak najbardziej może pomóc, tylko może warto przez parę dni przed badaniem pobrać te leki, żeby organizm się wyciszył, uspokoił a nie tylko przed samym badaniem. To tylko moja sugestia ale zróbcie tak jak lekarz kazał.

pozdrawiam
  Temat: Nowotwór nerki
marzena66

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 17176

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2019-06-03, 22:47   Temat: Nowotwór nerki
dusia157,

Coś niepokojącego w nerce jest trzeba to jak najszybciej przebadać. Co do płuc nie sprecyzowano dokładnie czym jest zmiana ale uległa powiększeniu, fakt niewiele, trzeba by było równiez sprawdzić.
Myślę, że nie nalezy odwlekać wizyty i kolejnych badań tylko jak najszybciej dązyć do postawienia konkretnej diagnozy bo niestety może być prawdopodobieństwo rozsiewu choroby.

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group