1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chłoniak
maxdata26

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 94501

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-04-08, 12:53   Temat: Chłoniak
A może to jakiś wirus lub bakteria? Może trzeba kroplówkę podać? Coś Was dopadło znowu.... Ech z tymi chorobami...... Napisz Soniu co ustaliłaś z dr.
  Temat: Chłoniak
maxdata26

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 94501

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-12-19, 21:17   Temat: Chłoniak
Niestety wszystko jest możliwe. Bez badań nikt nic konkretnego nie powie. Może trzeba przetoczyć krew? Jeśli mąż jest blady to najprawdopodobniej spada morfologia i hemoglobina. Zadzwoń do poradni onkologicznej i poproś o wcześniejszą konsultację. Powiedz co się dzieje. Nie ma co tracić czasu. Wizyta kontrolna w styczniu to termin kiedy nic się nie dzieje, a jeśli coś WAS niepokoi to trzeba konsultować wcześniej.
  Temat: Chłoniak
maxdata26

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 94501

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-12-16, 21:36   Temat: Chłoniak
Szkoda, że nie mieszkamy w jakimś cywilizowanym kraju typu Włochy, Niemcy. Tam do tak ciężko chorych osób raz na 2 tygodnie przyjeżdża lekarz,a jak pacjent potrzebuje to częściej. Ale wizyty obowiązkowe/ kontrolne co 14 dni. Pielęgniarka pobiera w domu krew. Chory nie musi się martwić o nic. Może i w naszym pięknym kraju coś się zmieni?
Mój tata ma 3 razy w tygodniu dializy i tam mu pobierają krew jak poprosi, a czasami sami zlecają jakieś badania.
Morfologię zróbcie koniecznie. Niestety wożenie chorego w taką pogodę do poradni to nieprzyjemna sprawa. Niestety wyjścia nie ma.
  Temat: Chłoniak
maxdata26

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 94501

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-12-16, 13:07   Temat: Chłoniak
U nas to samo jest z TATĄ. Ciągle mu zimno, a my w podkoszulkach i krótkich spodenkach. Kaloryfery odkręcone, a TATA grubo ubrany. Chudnięcie to chyba nie jest dobry znak. Mój TATA to kości i skóra. Nie ma w ogóle tkanki tłuszczowej ani mięśni. Wiadomo, że grubszym ludziom jest cieplej, a nawet gorąco. Choroba wyniszcza, człowiek słabnie, jest mu zimno, mało się rusza, po chemii naczynia krwionośne są mocno zniszczone, przez co i krążenie nie jest najlepsze..... Co do nawrotu to każdy ma chyba takie obawy.. Tego Ci nie powiem, bo nie mam pojęcia. A czy macie kontakt telefoniczny z lekarzem lub przychodnią? Może tam zapytaj. A jak wyniki badań? Czy mąż ma apetyt?
  Temat: Chłoniak
maxdata26

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 94501

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-10-21, 14:06   Temat: Chłoniak
Ja na półpaśca miałam Pudroderm do smarowania (łagodził swędzenie, chłodził i działał przeciwbólowo), a doustnie dostawałam Heviran 800. Ja już miałam półpaśca 3 razy.
Mojej córce przy ospie smarowaliśmy krosty Gencjaną (a to ten sam wirus).
A jak się mąż czuje?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group